Facebook Google+ Twitter

Cisza wyborcza przed wyborami parlamentarnymi. W czasie jej trwania wprowadzamy zmiany na W24.pl

W niedzielę 25 października rozpoczną się wybory parlamentarne. Od północy z piątku na sobotę obowiązywać będzie cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia głosowania. W tym czasie dodawanie nowych materiałów i komentarzy do serwisu zostanie wyłączone.

 / Fot. Joanna Urbaniec / Polska PressCisza wyborcza rozpocznie się o północy z 23 na 24 października i będzie obowiązywać do momentu zakończenia głosowania w niedzielę, 25 października. W czasie trwania ciszy wyborczej zabronione jest prowadzenie agitacji. Dotyczy to także prasy, radia, telewizji i internetu.

Za naruszenie ciszy grozi grzywna do 5 tys. złotych, a za podanie wyników sondaży przed jej zakończeniem grzywna do 1 mln złotych.

W czasie trwania ciszy wyborczej dodawanie nowych materiałów i komentarzy w naszym serwisie zostanie wyłączone.. Materiały dotyczące wyborów, które ukazały się w serwisie przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, nie zostaną usunięte.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Przeciwnie. Jaja będą.
Tak jak i były. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To już koniec świata. Od jutra krowy przestaną dawać mleko a kury znosić jaja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po niedzieli dowiemy się jak zwykle, że Polska potrzebuje prezydenta z otwartą głową, który będzie odpowiedzialny za każdego obywatela.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.