Facebook Google+ Twitter

Ciuchcie z Karsznic. Zdjęcia ze skansenu lokomotyw

Karsznice to osiedle Zduńskiej Woli. Znajduje się tutaj skansen lokomotyw. Mimo upływu czasu "ciuchcie" urzekają swym urokiem.

1 z 34 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zduńska Wola, osiedle Karsznice. Skansen lokomotyw.Fot. Józef Komarewicz
Zduńska Wola, osiedle Karsznice. Skansen lokomotyw.
Fot. Józef Komarewicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Szanowny Panie Piotrze, tak się zachłysnąłem tymi cudeńkami, że faktycznie niektóre się zdublowały. Przyjmuję uwagi do wiadomości. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Obiecuję solenną poprawę. Autor.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Józefie chwała za promocję regionu i skansenu, jednak przesyt zdjęć (robienie kilku prawie jednakowych ujęć jednej lokomotywy) jest aż nadto widoczny. Należało umieścić krótkie opisy tych cudeniek, i nie tłumaczyć się brakiem znawstwa lub zamiłowania kolekcjonerstwem. Wszak jest Pan dziennikarzem, więc należało zaczerpnąć języka w skansenie. Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam Pana Kolekcjonera. Zadaniem tego fotoreportażu nie jest wypełnianie funkcji poradnika dla kolekcjonerów, lecz zasygnalizowanie, iż w Zduńskiej Woli, w Karsznicach istnieje skansen lokomotyw, takich skansenów nie ma zbyt wiele w Polsce. Mnie bardziej fascynowało ujęcie fotograficzne tych technicznych cudeniek, aniżeli ich historia. Nie jestem znawcą historii lokomotyw, to pozostawiam pasjonatom i kolekcjonerom. Jeśli idzie o album z wycieczki dla cioci, to z pewnością ciocia wolałaby otrzymać zestaw zdjęć z kotami, aniżeli zestaw zdjęć z lokomotywami... Pozdrawiam. Autor.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolekcjoner
  • kolekcjoner
  • 08.04.2012 16:23

Do autora- zdjęć napstrykał Pan dużo , podejrzewam ,że każdy zwiedzający tyle robi albo więcej , ale mógłby Pan trochę historii tych piekielnych maszyn opisać pod zdjęciami , nie wszystkimi oczywiście , bo zdjęcia się powtarzają , byłoby to zachętą dla czytelników z drugiego krańca Polski do odwiedzenia tego przybytku , a tak to wyszedł kolejny album z wycieczki dla cioci. Z uszanowaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest w tych starych ciuchciach to coś, co zachwyca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.