Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30769 miejsce

Ciuszki, szmatki i dodatki... Wymień się ubraniami!

Jeśli jesteś dziewczyną, lubisz modę, a w szafie masz trochę nienoszonych ubrań, to właśnie masz okazję uczestniczenia w ciekawym wydarzeniu!

Wymień się ciuszkami. / Fot. Krzysztof Czeglik Dziennik ZachodniNie mam się w co ubrać... Która z nas, drogie panie, nie zna tego dylematu. A teraz, gdy zaczyna się robić ciepło, przydałoby się odświeżyć garderobę. Właśnie w tym celu serwis lajfstajlowy Lula.pl zainicjował akcję "Szmatrix".

Impreza, która odbędzie się jutro w siedzibie Agory (ul. Czerska 8/10), ma pomóc warszawiankom w odnalezieniu inspiracji dla nowego, wakacyjnego stylu, oraz pozwolić nieco odświeżyć swoją garderobę w całkowicie bezpłatny sposób. Jak to możliwe?

"Szmatix" to impreza o charakterze swappingowym. Oznacza to tyle, że uczestniczki mają obowiązek przynieść do 10 rzeczy ze swojej szafy, których nie noszą lub po kilku założeniach stwierdziły, że jednak niekoniecznie lubią daną rzecz. Cała zabawa polega na tym, żeby między sobą wymieniać przyniesione ubrania. Wymiana odbywa się na zasadzie jeden za jeden, całkowicie bezpłatnie. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że kilka osób byłoby zainteresowanych tą samą rzeczą, wówczas najprawdopodobniej odbędzie się losowanie. Chyba, że właściciel wymyśli inny sposób rozstrzygnięcia.

Jakie ciuchy można przynosić na wymianę? Magdalena Rówińska, jedna z organizatorek zabawy, zapewnia:
- Nie wprowadziliśmy konkretnych wytycznych odnośnie ubrań, które uczestnicy mogą przynieść na "Szmatrixa". Nie chcemy nikogo ograniczać, ważne jest tylko, by ubrania były czyste i nie zniszczone. "Szmatrix" to nie wymiana ciuchów, z którymi rozstajemy się po latach, bo są znoszone. Wierzymy, że przyniesione przez uczestników wymiany ubrania pozytywnie nas zaskoczą. Otrzymaliśmy już informacje od niektórych osób, że planują zabrać ze sobą m.in. perfumy, markowe sukienki np. od Valentino, inni nigdy nie noszone ciuchy-prezenty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.