Facebook Google+ Twitter

CKM Włókniarz ma nowego sponsora tytularnego

5 kwietnia w Częstochowie, po godzinie 14 odbyła się konferencja prasowa CKM Włókniarz Częstochowa, na której został przedstawiony sponsor tytularny klubu.

Od prawej: Prezes CKM Włókniarz Częstochowa Paweł Mizgalski oraz prawnik Włókniarza / Fot. Damian Leciak5 kwietnia z 20 minutowym opóźnieniem odbyła się konferencja prasowa CKM Włókniarz Częstochowa z udziałem prezesa klubu Pawła Mizgalskiego oraz prawnika
klubu.

Na konferencji miał zostać przedstawiony sponsor tytularny klubu, którym miał zostać Jurajski Dom Brokerski. W ostatniej chwili, czyli dwie godziny przed Jurajski Dom Brokerski miał być sponsorem tytularnym ale niestety wycofał się 2 godziny przed konferencją a kewlary już zostały wyprodukowane. / Fot. Damian Leciakkonferencją, prezes firmy Sebastian Bogus przysłał całkiem inną ofertę niż zaoferował wcześniej. Tym samym klub stracił sponsora tytularnego. Jak zapewnił prezes Włókniarza nie oznacza to kłopotów finansowych, ponieważ nadal sponsorem strategicznym jest firma KJG Company i częstochowski klub ma płynność Na dzisiejszej konferencji została podpisana umowa z nowym sponsorem tytularnym firmą Dospel. / Fot. Damian Leciakfinansową.

W trakcie zadawania pytań przez dziennikarzy, prezes musiał opuścić konferencję prasową, a po obradach za zamkniętymi drzwiami powiedział, że nowym sponsorem tytularnym zostaje firma Dospel. Na kewlarach pojawi się nazwa przedsiębiorstwa. Dospel - lider wentylacji przejmuje wszystkie zobowiązania Jurajskiego Domu Brokerskiego.

Paweł Mizgalski wraz z prawnikiem, będą domagać się zwrotu poniesionych kosztów czyli wyprodukowania kewlarów z nazwą sponsora tytularnego jak i biletów gdzie nazwa ta również występuje.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.