Facebook Google+ Twitter

Claire Faÿ-Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy

Nie zniszcz tej książki, ale chowaj przed szefem, rozciągnij umysł i poczuj się w pracy jak na wakacjach. Da się? No da się.

 / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa ZnakW szaleństwie jest metoda. Na zły humor, na kiepski nastrój, na chandrę, nostalgię, wrednego szefa i pracę, która od dawna nie daje satysfakcji. Książka, która pozwala bezkarnie obsmarowywać kolegów, wymierzać policzki i stawiać kropkę nad i.

W modzie są książki, które pozwalają na pozbycie się stresu za pomocą prostych destrukcyjnych poleceń typu podpal, rzuć, podepcz i zemnij. Zeszyt francuskiej autorki zalecany jest właśnie tym wszystkim, którzy są zainteresowani idealnym środkiem pozwalającym rozładować napięcie. / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa Znak

Dzięki zabawnym ćwiczeniom, z reguły polegającym na rysowaniu, z wykorzystaniem akcesoriów biurowych nudna, codzienna praca zaczyna nabierać kolorów i zupełnie innego znaczenia. Autorka zachęca poprzez osobliwą lekturę do rozciągnięcia umysłu i poczucia się, jak na wakacjach.

 / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa ZnakCałkowite wariactwo, ale w tym właśnie jest metoda. Początkowo przyznaję, byłem zdziwiony i lekko poirytowany – bo niby komu to potrzebne. Ale poddałem się kilku ćwiczeniom i powiem, że lektura wciąga, jak chodzenie po bagnach. Kolokwialnie mówiąc – durne to i fajne to.

Do dzieła: Znajdź dziurę w całym i dorysuj kolejne; Coś Cię gryzie? Zalej robaka (tuszem); W razie potrzeby zalewaj dalej, używając tuszu w różnych kolorach, Narysuj, co Ci leży na wątrobie, Odkręć słoiczki i obsmaruj kolegę, który sobie na to najbardziej zasłużył. / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa Znak

Książkę gorąco polecam wszystkim zestresowanym pracownikom. Ta pozycja to może nie idealny środek na rozładowanie napięcia i ćwiczenie swojej kreatywności, ale jest mu do niego bardzo blisko.

------------------------------------------

Autor: Claire Faÿ
Tytuł: "Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy"
Ilość stron: 48
Oprawa: miękka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przyda mi się taki zeszyt...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe pomysły na rozładowanie napięcia. Świetnie napisana recenzja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.