Facebook Google+ Twitter

Claire Faÿ-Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy

Nie zniszcz tej książki, ale chowaj przed szefem, rozciągnij umysł i poczuj się w pracy jak na wakacjach. Da się? No da się.

 / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa ZnakW szaleństwie jest metoda. Na zły humor, na kiepski nastrój, na chandrę, nostalgię, wrednego szefa i pracę, która od dawna nie daje satysfakcji. Książka, która pozwala bezkarnie obsmarowywać kolegów, wymierzać policzki i stawiać kropkę nad i.

W modzie są książki, które pozwalają na pozbycie się stresu za pomocą prostych destrukcyjnych poleceń typu podpal, rzuć, podepcz i zemnij. Zeszyt francuskiej autorki zalecany jest właśnie tym wszystkim, którzy są zainteresowani idealnym środkiem pozwalającym rozładować napięcie. / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa Znak

Dzięki zabawnym ćwiczeniom, z reguły polegającym na rysowaniu, z wykorzystaniem akcesoriów biurowych nudna, codzienna praca zaczyna nabierać kolorów i zupełnie innego znaczenia. Autorka zachęca poprzez osobliwą lekturę do rozciągnięcia umysłu i poczucia się, jak na wakacjach.

 / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa ZnakCałkowite wariactwo, ale w tym właśnie jest metoda. Początkowo przyznaję, byłem zdziwiony i lekko poirytowany – bo niby komu to potrzebne. Ale poddałem się kilku ćwiczeniom i powiem, że lektura wciąga, jak chodzenie po bagnach. Kolokwialnie mówiąc – durne to i fajne to.

Do dzieła: Znajdź dziurę w całym i dorysuj kolejne; Coś Cię gryzie? Zalej robaka (tuszem); W razie potrzeby zalewaj dalej, używając tuszu w różnych kolorach, Narysuj, co Ci leży na wątrobie, Odkręć słoiczki i obsmaruj kolegę, który sobie na to najbardziej zasłużył. / Fot. fot. Materiał promocyjny Wydawnictwa Znak

Książkę gorąco polecam wszystkim zestresowanym pracownikom. Ta pozycja to może nie idealny środek na rozładowanie napięcia i ćwiczenie swojej kreatywności, ale jest mu do niego bardzo blisko.

------------------------------------------

Autor: Claire Faÿ
Tytuł: "Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy"
Ilość stron: 48
Oprawa: miękka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przyda mi się taki zeszyt...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe pomysły na rozładowanie napięcia. Świetnie napisana recenzja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.