Facebook Google+ Twitter

Closterkeller w klubie "Pod Muzami"

W klubie muzycznym "Pod Muzami" w Kaliszu zawitał w dniu 9 października zespół Closterkeller, który jest w trakcie trasy promocyjnej nowej płyty.

Koncert rozpoczął się o godz. 19. Pierwszy wszedł na scenę zespół Chillout, który był supportem zespołu Closterkeller. Chillout zagrał ostre rockowe brzeminie, które rozgrzało publiczność.

Koncert Closterkeler
 / Fot. Fot.Paweł Krymarys
Closterkeller jest zespołem, który wykonuje muzykę gotycką o silnym zabarwieniu rockowym. Na koncercie można było usłyszeć nowe kawałki, które są zamieszczone na nowo wydanej płycie "Aurum", ale również i te starsze. Koncert zgromadził wielką rzeszę fanów Ani Ortodox ,zresztą sama Ania nie zawiodła publiczności i dała z siebie wszystko, co mogła dać. Po samym koncercie długo rozmawiała z fanami i podpisywała płyty.

Nie żałuję ani jednej chwili z wczorajszego koncertu. Wczoraj potwierdziło się, że Polska stoi wielkimi muzykami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pit Cesarz
  • Pit Cesarz
  • 04.01.2011 19:43

Ludziska słuchajcie, interesuje mnie Zespół Chillout, jak zdobyć ich muzykę. Miałem raz jedyny przyjemność słyszeć ich kawałek w jakimś radiu i do teraz nie mogę ich nigdzie "odszukać'.
Pomocy, piszcie na kajzer85@gmail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesz, to mi wygląda bardziej na informację o koncercie niż jakieś sprawozdanie. Bo w sumie tak naprawdę nie dowiedziałem się nic sensownego o tym wydarzeniu, oprócz tego, że było w klubie Pod Muzami, że Anja była super i dała z siebie wszystko. Szkoda, że nie rozwinąłeś tego, co grali, w jakim wykonaniu, bo kompletnie jestem w martwym punkcie, gdybym po Twojej informacji zechciał iść na ich koncert - nie wiem czy warto, mimo wszystko. Pozdrawiam i życzę jak najlepiej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Raczej powiedziałbym, że Closterkeller to muzyka rockowa o zabarwieniu gotyckim, a dłuższymi momentami metalowym. Co do Aurum - wtórna bardzo płyta. Jest na niej utwór Deja vu, którego tytuł doskonale charakteryzuje cały ten krążek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.