Facebook Google+ Twitter

Closterkeller w klubie "Pod Muzami"

W klubie muzycznym "Pod Muzami" w Kaliszu zawitał w dniu 9 października zespół Closterkeller, który jest w trakcie trasy promocyjnej nowej płyty.

Koncert rozpoczął się o godz. 19. Pierwszy wszedł na scenę zespół Chillout, który był supportem zespołu Closterkeller. Chillout zagrał ostre rockowe brzeminie, które rozgrzało publiczność.

Koncert Closterkeler
 / Fot. Fot.Paweł Krymarys
Closterkeller jest zespołem, który wykonuje muzykę gotycką o silnym zabarwieniu rockowym. Na koncercie można było usłyszeć nowe kawałki, które są zamieszczone na nowo wydanej płycie "Aurum", ale również i te starsze. Koncert zgromadził wielką rzeszę fanów Ani Ortodox ,zresztą sama Ania nie zawiodła publiczności i dała z siebie wszystko, co mogła dać. Po samym koncercie długo rozmawiała z fanami i podpisywała płyty.

Nie żałuję ani jednej chwili z wczorajszego koncertu. Wczoraj potwierdziło się, że Polska stoi wielkimi muzykami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pit Cesarz
  • Pit Cesarz
  • 04.01.2011 19:43

Ludziska słuchajcie, interesuje mnie Zespół Chillout, jak zdobyć ich muzykę. Miałem raz jedyny przyjemność słyszeć ich kawałek w jakimś radiu i do teraz nie mogę ich nigdzie "odszukać'.
Pomocy, piszcie na kajzer85@gmail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesz, to mi wygląda bardziej na informację o koncercie niż jakieś sprawozdanie. Bo w sumie tak naprawdę nie dowiedziałem się nic sensownego o tym wydarzeniu, oprócz tego, że było w klubie Pod Muzami, że Anja była super i dała z siebie wszystko. Szkoda, że nie rozwinąłeś tego, co grali, w jakim wykonaniu, bo kompletnie jestem w martwym punkcie, gdybym po Twojej informacji zechciał iść na ich koncert - nie wiem czy warto, mimo wszystko. Pozdrawiam i życzę jak najlepiej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Raczej powiedziałbym, że Closterkeller to muzyka rockowa o zabarwieniu gotyckim, a dłuższymi momentami metalowym. Co do Aurum - wtórna bardzo płyta. Jest na niej utwór Deja vu, którego tytuł doskonale charakteryzuje cały ten krążek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.