Facebook Google+ Twitter

Clutch - przedpremierowy singiel "X-ray Visions" [wideo]

"X-ray Visions" to singiel z nowej płyty formacji Clutch. Teledysk z utworem już od kilku dni zyskuje pochlebne opinie, co dobrze wróży oczekiwanej płycie. LP "Psychic Warfare" już 2 października!

Kadr z teledysku Clutch pt. 'X-ray Vision' screenshot YT by Pawel Jankowski / Fot. screenshot by Pawel JankowskiSzaleństwo pod nazwą Clutch rozpętało się na terenach amerykańskiego stanu Maryland z początkiem dekady lat 90. I nic nie wskazuje na jego rychły kres. Dobitnie zaświadcza o tym video do singla zwiastującego nową płytę zatytułowaną "Psychic Warfare".

Clip do "X-Ray Visions" już od kilku dni daje w swoim obrazie przedsmak tego, co będzie oczekiwać na słuchacza z premierą 11. albumu studyjnego, tj. w dniu 2 października. Jak mówi lider zespołu, Neil Fallon: "To opowieść o bezimiennym bohaterze, który jest zmuszony do szukania schronienia w obskurnym motelu. Ukrywa się przed różną niegodziwością przemocy psychicznej, z których najgorsza jest paranoja pozbawiająca go snu." Muzyk zaznacza, że jest to swoista interpolacja okruchów osobowości Philipa K. Dicka, autora science fiction. Ów twórca zapadł w pamięć ludzkości przede wszystkim dzięki powieści "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?" (wyd. 1968)" i późniejsza epokowa, acz swobodna ekranizacja Ridleya Scotta pt. "Blade Runner" (1982). Duch słynnego pisarza jest obecny i w innych utworach, który jak twierdzi Fallon: "zawsze wkradał się w moje teksty."

Clutch - 'Psychic Warfare' (LP 2015). http://doommabbestia.blogspot.com/2015/07/clutch-nuovo-album-in-uscita-il-2.html?m=0 / Fot. doommabbestia.blogspot.comVideo zostało nakręcone przez znanego i cenionego fotografa Dana Winters. Jest również autorem okładki albumu "Psychic Warfare".

Odnośnie całokształtu nowej płyty, Fallon oświadczył: "Prawdopodobnie jest szybsza niż 'Earth Rocker'. Napisaliśmy ją w dość krótkim czasie po 'Earth Rocker', kiedy byliśmy, w pewnym sensie, wciąż w tym samym pędzie."

"Psychic Warfare" tracklista:

01. The Affidavit
02. X-Ray Visions
03. Firebirds
04. A Quick Death in Texas
05. Sucker For The Witch
06. Your Love is Incarceration
07. Doom Saloon
08. Our Lady of Electric Light
09. Noble Savages
10. Behold the Colossus
11. Decapitation Blues
12. Son Of Virginiaźródła: stereochampions
blabbermouth


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.