Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

781 miejsce

Cmentarz "Pomnik Wspólnej Pamięci" we Wrocławiu [Zdjęcia]

"Cmentarz można zburzyć - pamięci zniszczyć nie sposób". Tak głosi polski i niemiecki napis przed wejściem na teren tego niezwykłego cmentarza-pomnika, położonego na terenie dawnego cmentarza, obecnie Parku Grabiszyńskiego we Wrocławiu.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ten niezwykły pomnik zbudowano na  terenie Parku Grabiszyńskiego - dawnego cmentarza. W latach 60. XX wieku znajdowało się tu krematorium, a obok niego kolumbaria. Obecnie jest tu pomnik "cmentarz pamięci". Fot. Isabella Degen
Ten niezwykły pomnik zbudowano na terenie Parku Grabiszyńskiego - dawnego cmentarza. W latach 60. XX wieku znajdowało się tu krematorium, a obok niego kolumbaria. Obecnie jest tu pomnik "cmentarz pamięci". Fot. Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

żywi na Ziemii są podzieleni poprzez Kościoły, wyznania, religiie...Ale jest Nadzieja; że to wszystko przeminie, kiedy śmierć ich na wieki połączy! Piękna idea Wspólnego Miejsca pochówku, Isabello!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Człowiek żyje tak długo, dopóki pamięć o nim w pokoleniach nie zaginie. Uznanie należy się władzom miasta Wrocławia za upamiętnienie, Tobie Izabello, że to odkryłaś i opublikowałaś. Dzięki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.