Facebook Google+ Twitter

Cmentarze w Krakowie. Uwaga, zmiany w ruchu!

Policja apeluje do podróżujących na cmentarze w Krakowie. Zmiany w organizacji ruchu wprowadzone są już od piątku. W Nowej Hucie są dwa cmentarze - na Batowicach i Grębałowie.

Cmentarz Batowicki od 5 rano jest wyłączony z ruchu ul. Powstańców (od ul. Strzelców do skrzyżowania z drogą na Dziekanowice). Poruszać się mogą pojazdy komunikacji miejskiej i również osoby niepełnosprawne. Ul. Dobrego Pastrzerza i ul. Strzelców jest jednokierunkowa. Od ul. Powstańców aż do Ronda Baraz Bei.

Jak informuje rzecznik MPK Marek Garncarczyk, w przeciwieństwie do ubiegłych lat miasto zrezygnowało z systemu park and ride przy Parku Wodnym. Można tam było zostawić auto i przesiąść się do autobusu, a kwity parkingowe uprawniały do darmowego przejazdu. Więcej:www.kraków.gazeta.pl

Także na cmentarzu Grębałowskim zostały dokonane zmiany. Parkingi znajdują się przy bramie głównej cmentarza. Ul. Darwina została zamknięta (od ul Kocmyrzowskiej do ul. Blokowej). Ul. Kocmyrzowska jest jednokierunkowa od ul. Łowińskiej do ul. Architektów.

Na podanej trasie obowiązują od 5 rano autobusy komunikacji miejskiej i dla osób niepełnosprawnych. Organizacja ruchu obowiązuje także przy ul. Poległych w Krzesławicach.

Źródło:www.krakow.gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.