Facebook Google+ Twitter

Co dalej...

Wielu młodych ludzi kończąc studia stoi przed wyborem właściwej drogi życiowej. Mając dwadzieścia parę lat człowiek ciągle szuka siebie, tego czego chce od życia.

Na studiach zdobywa się potrzebną wiedzę, ale nie zawsze można ją w pełni wykorzystać w praktyce bo dostać pracę w wyuczonym zawodzie nie jest łatwo. Studiując dziennie nie można zdobyć doświadczenia zawodowego, którego tak wymagają pracodawcy. Najczęściej studenci pracują w centrach handlowych, klubach, w call center czy przy wprowadzaniu danych. W tych miejscach najłatwiej jest zdobyć pracę, która pozwala na utrzymanie się samemu.

Najczęściej studenci przeprowadzają się po maturze do wielkich ośrodków miejskich, gdzie muszą sami stawić czoła pierwszym problemom dorosłości. Nie wszystkich rodziców stać na utrzymanie swoich pociech, dlatego wielu młodych ludzi pracuje. Studia i samodzielne życie z dala to prawdziwy krok w dorosłość.

Jednak najważniejszym jest to żeby mieć marzenia i dążyć do realizacji ich spełnienia wtedy człowiek jest spełniony i szczęśliwy. Studia dają tylko fundament resztę należy zrobić samemu. Wytrwałość i ciężka praca do droga do sukcesu. Nigdy nie należy się poddawać. Tylko w pełni można się realizować robiąc to co sprawia przyjemność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.