Facebook Google+ Twitter

Co dalej z Młodzieżą Wszechpolską?

  • Źródło: Echo Miasta
  • Data dodania: 2006-12-17 14:44

Po południu w Warszawie zbiera się nadzwyczajny zjazd organizacji, który wybierze nowe władze i zdefiniuje, czym ona ma się zajmować.

Roman Giertych. Fot. Paweł Nowak/Dziennik ŁódzkiLiga Polskich Rodzin zerwała związki polityczne z Młodzieżą Wszechpolską. Wicepremier Roman Giertych uważa, że rozdział funkcji politycznej i wychowawczej Młodzieży Wszechpolskiej musi zostać dokonany. Szef Ligi Polskich rodzin tłumaczy, że teraz Młodzież Wszechpolska będzie odpowiadać za patriotyczne wychowanie młodzieży. Z kolei działalnością polityczną będzie się zajmować powołany do życia Ruch Młodych LPR.


Minister edukacji podkreślił, że czuje sympatię do Młodzieży Wszechpolskiej, bo - jak tłumaczył - jest to organizacja, która zmienia łobuzów w porządnych ludzi.


Podczas dzisiejszego zjazdu z funkcji prezesa Młodzieży Wszechpolskiej zrezygnuje poseł LPR Krzysztof Bosak.Wicepremier Giertych taką decyzję pochwala.


Wiceprezes wielkopolskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej Michał Józefiak cieszy się z oddzielenia struktur Młodzieży Wszechpolskiej od struktur Ligi Polskich Rodzin.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.