Facebook Google+ Twitter

Co dalej z przesyłkami sądowymi? PiS: To gigantyczna afera

Rośnie liczba skarg na Polską Grupę Pocztową. Przesyłki sądowe nie trafiają do adresatów, często lądują na trawnikach bądź śmietnikach. "Mamy do czynienia z gigantyczną aferą" - powiedział poseł PiS Andrzej Adamczyk.

Ilustracja do artykułu / Fot. Dorota StankiewiczOd stycznia 2014 roku do Ministerstwa Sprawiedliwości wpłynęły 272 skargi na Polską Grupę Pocztową - pisze Polskie Radio. W mediach co i rusz pojawiają się doniesienia, że przesyłki sądowe nie docierają do adresatów. Ludzie znajdują listy na trawnikach lub śmietnikach.

Wiceminister sprawiedliwości Stanisław Chmielewski stwierdził jednak, że problem nie jest tak duży, jak sądzą media. "Do ministerstwa wpłynęły 272 skargi mające związek z tymi przesyłkami; skala tych doręczeń to 4 mln przesyłek miesięcznie" - powiedział Chmielewski.

Andrzej Adamczyk z PiS-u na posiedzeniu sejmowej komisji infrastruktury powiedział, że mamy do czynienia z gigantyczną aferą, bo od początku roku brakuje punktów odbioru przesyłek. Wiceminister sprawiedliwości mówi, że resort monitoruje sytuację.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

I dalej się pani błaźni. Artykuł o niedostarczonych przesyłkach a pani wyjeżdża tu z żoną Hofmana. 272 skargi są już teraz, a mamy dopiero luty. W skali roku wyjdzie grubo ponad tysiąc niedostarczonych listów zawiadamiających o sprawach spadkowych, postępowaniach komorniczych itp. Tylko tak bezmyślny rząd jak obecny, mógł pozwolić na to aby takie listy odbierać w monopolowym albo w kiosku. Wstyd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyzna pan ,że na 4 miliony przesyłek 272 skarg to nie afera a brak rzetelności w pracy tych którym powierzono dostarczanie.
PiS upodobał sobie słowo " afera " i tym żongluje .
Ja uważam ,że pani J Hofman ,żona rzecznika PiS nie powinna płacić za taksówkę kartą i prosić o zwrot kosztów Sejmu .
Dla mnie to jest skandal aby podatnicy fundowali żonie posła przejazd taksówką . Jakim prawem pan Hofman dopuścił do takiej sytuacji i wystąpił o zwrot kancelarię Sejmu . Kwota mała wstyd duży :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proponuję przestać ślepo atakować wszystko co wychodzi od PiS i w takich przypadkach jak ten się nie błaźnić. Przesyłki sądowe to nie byle ulotka albo pocztówka z wakacji, od doręczenia takiego listu może zależeć całe życie adresata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proponuję aby przesyłki dostarczała Joanna Hofman taksówką na rachunek sejmu .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.