Facebook Google+ Twitter

Co dzieje się na festiwalu '80+ "Life's Good"

Wiele wydarzeń, koncertów, pokazów, wystaw, liczni artyści , których poznać można tylko teraz! Wszystko to podczas Festiwalu Młodej Kultury '80+ "Life's Good".

logo Festiwalu Młodej Kultury '80+ "Life's Good" / Fot. organizatorzy festiwaluPierwsze dni festiwalowe za nami! Czas na małe podsumowania. Po tygodniu ciężkiej pracy zostały tylko cztery dni do zakończenia tegorocznej edycji.

W piątek, 9 maja odbyła się impreza Indie-Rockowa, która stała się kolejnym, po hucznym otwarciu Festiwalu i wydarzeniach czwartkowych, sukcesem organizatorów i sponsorów, przede wszystkim LG Mobile, który zapewnia ekskluzywne nagrody dla uczestników licznych konkursów festiwalowych. Artyści wieczoru: The Car Is On Fire, California Stories Uncovered oraz tzw. afterparty - Pan Duży Pe i Tube Collective - wszyscy stworzyli niepowtarzalny i niezapomniany rockowy klimat, przyciągający tłumy jeszcze po północy.

- Spokojnie mogę powiedzieć, że podczas pierwszej muzycznej imprezie Festiwalu przewinęło się przeszło 700 osób. Sama stałam na bramce do 3 w nocy i ludzie wciąż schodzili, taką frekwencję w Zagłębiu widziałem jedynie podczas pożegnalnej imprezy Aurory. Wiele osób przyszło jedynie na koncert The Car Is On Fire, jednak większość została na autorskie sety dj'skie (tworzone na żywo - przyp. autorki) Dużego Pe i występ Tube Collective. Niespodzianką dla naszych gości był też darmowy konkurs, gdzie do wygrania był telefon multimedialny, zwycięzca był bardzo zaskoczony! - podaje Anna Maria Żurek, koordynator festiwalu.

Sobota, 10 maja, upłynęła nam - organizatorom, w Zagłębiu na Dobrej w Warszawie. Jadłodajnia filozoficzna, znane studentom miejsce szeroko rozumianej rozrywki, zamieniło się tym razem w idealne pole do pokazu streetartowego, czyli malowania graffiti na jej ścianach. Członkowie grupy Taki Myk stworzyli niesamowity pokaz tego rodzaju sztuki. Stanowili główny punkt zainteresowania nie tylko przybyłych specjalnie na tę okazję widzów, ale i przechodniów. Wieczór minął w klimacie reggae dzięki takim artystom, jak East West Rockers, Tisztelet Sound System i Rootsdrivah.

- Fantastyczna impreza! Już dawno się tak dobrze nie bawiłam, poza tym bilety były tylko po 5 zł a grały aż 3 zespoły! Jak dla mnie super idea! - mówi dla Wiadomości24.pl jedna z uczestniczek festiwalu.

Fotoreportaże z czwartku, piątku i soboty Osiem Zero Plus:
sobota
czwartek i piątek

Relacje przed FMK i w trakcie FMK:
opinie nt. dnia pierwszego
dzień pierwszy
przed

Kolejne relacje i fotoreportaże już wkrótce!
Kolejne wydarzenia oraz więcej informacji nt. artystów Festiwalu Młodej Kultury '80+ "Life's Good" FMK '80+ "Life's Good"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.