Facebook Google+ Twitter

Co dziennikarze W24 zrobiliby z milionem złotych?

Pieniądze szczęścia nie dają, jak mówi znane powiedzenie, ale jeśli już jesteś ich szczęśliwym posiadaczem, to mogą zawrócić w głowie. Co na ten temat myślą dziennikarze naszego serwisu?

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:200_zloty_A.jpg&filetimestamp=20100411151539Wyobraź sobie, że budzisz się rano, i słyszysz w mediach, że pewna osoba wygrała milion złotych. Po chwili sprawdzasz kupon i okazuje się, że to właśnie Ty jesteś tym szczęściarzem. Co zrobisz z milionem złotych? Na to pytanie odpowiedziało kilku dziennikarzy W24. Zobacz ich odpowiedzi. / Fot. Klaudia Twarda

Mariusz Michalak: „Myślę, że jakby mnie spotkało takie szczęście i dostałbym od losu prezent w postaci miliona złotych to starałbym się go mądrze zagospodarować. Rozważyłbym kupno domu w jakiejś ciekawej okolicy. Zawsze lubiłem podróżować, więc myślę, że część sumy przeznaczyłbym na podróże. Trudno przewidzieć jakbym się zachował, ale mam nadzieję, że odezwałby się w pewnym momencie zdrowy rozsądek i nie roztrwoniłbym wszystkiego, tylko zainwestował tak, aby w przyszłości moja rodzina miała z tego pożytek”.

Ewa Żak: „Część pieniędzy przeznaczyłabym na kosztowną operację, dzięki której odzyskałabym pełnię zdrowia - dziś mnie na nią nie stać. Założyłabym również własne wydawnictwo i wydawała dobrą literaturę. Zwiedziłabym też chociaż część Rosji. Z pewnością pewną kwotę przeznaczyłabym na schroniska dla zwierząt i pomoc chorym dzieciom. Chciałabym również spełnić choć jedną zachciankę każdej osoby w mojej rodzinie. Tylko nie wiem, czy milion by na to wszystko wystarczył”.

Ewa Krzysiak: "Spełniłabym swoje i innych osób marzenia".

Marcin Stanowiec: „Gdybym otrzymał milion złotych ufundowałbym instytut konsumencki monitorujący jakość usług handlowych, na którego stronach internetowych "zakupoholicy" mogliby uzyskać rzetelną informację o jakości sprzedawanych produktów. Chemicy dawaliby odpowiedź na pytanie czy ilość "E..." nie przekracza norm zdrowotnych a woda jest faktycznie źródlana. Oczywiście bylibyśmy niezależni od przemysłu spożywczego”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Kupiłbym sobie mieszkanie w Koronie a drugie gdzieś na Litwie np. w Wilnie. To tak na początek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.06.2010 13:56

Czy człowiek bogaty, syty, odziany, szczęśliwy, wolny, panujący nad przyrodą, niczego nie zapragnie? Zawsze chyba będzie marzył o wiecznej młodości i nieśmiertelności i tęsknił za nową, wielką przygodą... Dlatego powstają marzenia - marzenia o szczęśliwej odmianie losu... Dlatego marzył, marzy i marzyć będzie każdy:) Sprytnie pomyślany artykuł :) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wolę nie marzyć, ale wiem, co inni za taką sumę kupują - http://pomponik.pl/news/liszowska-kupila-dom-za-milion-zlotych,1372190 http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/mercedes-za-milion-zlotych-34245.html
Ich trzeba pytać: http://info.plotek.pl/szukaj/plotek/milion+z%C5%82otych
No bo nie będę nieszczerze pisać, że rozdałabym biednym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Alicjo Kochana, a Ty każdym tak przemiłym komentarzem prowokujesz mnie do jeszcze większego dążenia do wyznaczonego celu i realizowania swoich marzeń ;)))))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klaudio :)
Artykułem prowokujesz marzenia, które wyzwalają motywacje, aby niemożliwe uczynić możliwym.
A "milion" najpewniej chyba można wygrać, dyscyplinując emocje w ważnych przedsięwzięciach
przez planowanie realizacji marzeń - czego, Przemiła DO, życzę Tobie, sobie i Wszystkim, którzy mają marzenia
i nie przyzwalają na ich ulotność.
Emocji nie wolno wyciszać, bo zdyscyplinowane - stają się siłą, energetyzującą najlepsze motywacje.
Dlatego nad tym prowokującym tekstem "zapaliłam" 5 gwiazdek :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko 1 milion i do tego zł? Na zbudowanie wioski słowiańskiej z prawdziwego zdarzenia potrzeba więcej... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I słusznie. Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze dziennikarze piszą artykuły o kimś lub o czymś, to nareszcie przyszła pora napisać coś o nich i ich marzeniach;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klaudio tak trzymać. Dobry pomysł na artykuł :) "5"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.