Facebook Google+ Twitter

Co ja tutaj robię?

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-06-14 11:03

Kilka dni temu dostałam maila. Od Redakcji. Niby nic dziwnego, bo przecież maile cotygodniowe z różnymi informacjami, na które należy zwrócić szczególną uwagę są już normą. Zdziwił mnie jednak początek " Witaj Ewo..."

Zaczynał się tak jakoś... miło. Wszak, to nie "Uwaga do Twojego materiału" i zwrócony artykuł czy galeria ze słowami "... uważaj... literówkę masz w..tagach". Jak ja to mogłam przeoczyć? Straszne. Od tej pory z 10 razy czytam zanim coś wyślę do moderacji. Mało tego. Tak sobie tę uwagę wzięłam do serca, że nawet od deski do deski sprawdzam wszystkie artykuły publikujących tu autorów, które pojawiły się na stronie serwisu. Czego ja już nie znalazłam:)

Mam napisać coś na temat Wiadomosci24.pl i relacji między mną a Redakcją? To trudne. I na dodatek w kilku zdaniach. Niewykonalne. Na pewno oczekują samych "achów" i "ochów" . No, ale tego ode mnie nie usłyszą. Bo nie lubię mówić czegoś przeciwnego niż widzę. A propos słodzenia... ostatnio czytałam taki artykuł odnośnie dbania o autorów i liczenia się z ich zdaniem. Cały oblepiony lukrem. Ale, to redaktor napisał. Z okazji nowej odsłony W24. Dla równowagi autorzy napisali inne. Bo za słodko było.

Ach ta Redakcja. Co ja się z nią mam. Chociaż teraz tak sobie pomyślałam, co Oni mają ze mną.
Patrzę tak na zamieszczone przy ich profilach fotki i widzę, że: Przemek dostał tiku nerwowego; Mateusza chyba głowa boli; Tomek nieco osiwiał, a Paweł...Paweł z rozpaczy włosy traci. Jedynie panie wesołe miny mają i się uśmiechają.

Zastanawiam się co ja tutaj robię?. Już wiem. Ja tu piszę. A w Wiadomościach24.pl ,to tak jak w realu. Samo życie. Raz dobrze, raz źle. Jak wszędzie.

"Teksty chcielibyśmy zamieścić w trzecią rocznicę powstania Wiadomości24.pl"... No tak.. pewnie te inne... wybrane. A tego i tak nie umieszczą. Ale i tak pozdrawiam serdecznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie zobowiązująco i lekko :-). Fajnie się czyta :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

świetne!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie: lekko i szczerze, na 5!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.06.2009 11:49

No właśnie...należałoby zadać sobie pytanie: "co ta redakcja ma z nami?".

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak się też czasem zastanawiam, co ja tu robię ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.