Facebook Google+ Twitter

Co Kaczyński myśli naprawdę? Wiedzą to tylko sztabowcy PiS

"Jeżeli tylko będzie taka możliwość, to trzeba podjąć próbę przejęcia władzy. Bo po kolejnych czterech latach rządów Platformy w szkołach trzeba będzie uczyć dzieci nie tylko historii, ale i języka polskiego" - powiedział prezes PiS na posiedzeniu komitetu politycznego partii kilka tygodni temu, o czym informuje "Wprost".

 / Fot. PAPKampania w toku, więc "prezes PiS sięga po łagodniejszą retorykę oraz lepsze i mniej wygodne garnitury. A sztabowcy mają główny cel: ukryć, co Kaczyński myśli naprawdę" - pisze najnowsze Wprost.

Kaczyński wie, że w trakcie kampanii nie może mówić wprost co myśli, ponieważ odbiłoby się to na sondażach PiS, dlatego takie poglądy przekazuje tylko w gronie najbardziej zaufanych. Tylko w tym czasie dopuszcza do siebie ludzi od budowania i "pozwala im się formować i lepić" - pisze Wprost.

"Kaczyńskiemu trzeba podpowiadać nie to, co mówić, lecz czego nie mówić. W czasie kampanii trzeba go chronić przed nim samym" - mówi Michał Kamiński, były spin doktor PiS.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

zx
 • zx
 • 05.10.2011 00:01

WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach".


.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
 • Pianista
 • 30.09.2011 17:33

A czy Kaczyński w ogóle myśli?;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dopiero jak naśladowcy Goebbelsa z PiS-u wraz z Kaczyńskim pójdą w odstawkę, będzie szansa na "odgebelsienie" i odchamienie języka polskiego w przestrzeni publicznej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polonistka.
 • Polonistka.
 • 21.09.2011 12:56

Język polski nie zaginie, Pan Prezes nauczy polskiego swoje potomstwo. P.Marta Kaczyńska nie była posłuszna stryjkowi i posłała swoje dzieci do angielskiej szkoły. Panie Kaczyński, i co pan na to?

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 18.09.2011 19:15

co kaczynski mysli naprawde?jo powiym jyny tela.on wogole nie mysli

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
 • JAN NOWAK
 • 18.09.2011 18:49

oniNaród Dzisiaj 18:32

a pokaż ty synku Narodowi, JAK TO SIĘ ROBI

Komentarz został ukrytyrozwiń
oniNaród
 • oniNaród
 • 18.09.2011 18:32

@myNaród Powiem krótko= a taki wał ! Całuj Jarka w de Volaja !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Posiedzenia komitetu politycznego PIS jak i każdej innej partii odbywają się przy drzwiach zamkniętych. To co publikuje "Wprost" jest wyłącznie wymysłem dziennikarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 18.09.2011 16:44

Pan Kaczyński od lat żyje tylko HISTORIĄ , współczesność i przyszłość Polski jest poza jego zasięgiem .To polityk konserwatywny , w zaawansowanym wieku .Nie wie co potrzeba młodym .Fotka z młodymi dziewczynami to chwyt reklamowy aby go deczko ucywilizować. Cóż on może wiedzieć bez korzystania ze współczesnych osiągnięć techniki, bez rodziny ? Ma usta pełne frazesów bez pokrycia. Naród udręczony 2005-2007 nie chce powtórki. Chcemy żyć w wolnym [ bez inwigilacji] tolerancyjnym kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 18.09.2011 16:05

JK Dzisiaj 15:46
reasumując
TATA, A MARCIN POWIEDZIAŁ, ŻE JEGO TATA POWIEDZIAŁ .....

JK - zabawny jesteś.
ty i autorka tego niby artykuliku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.