Facebook Google+ Twitter

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego z posłanką Mazurek? Media na tropie

Każdy mężczyzna w pewnym wieku potrzebuje kobiety, blisko lub choćby obok siebie. Wtedy mu lżej znosić nie tylko trudy życia, ale i ciężary granej polityki i politycznej gry. Wg niektórych mediów, doszedł być może do tego stanu prezes Kaczyński.

Jarosław Kaczyński nie daje się tak łatwo obłaskawić. Nikomu, no może z wyjątkiem niejakiej prof. Zyty. Niestety, to chyba jakiś podły wytyk. Raczej być może prof. Jadwigi. O, chyba również to nie z tej ligi. Najbardziej jednak możliwe obłaskawienie było pięknej Joli. Zaczęło się od nieszczęsnego bucika. W deszczowy, straszny dzień, gdy wiało, a z góry lało, pewnej Jolce w buciku coś się rozleciało.

Na placu manifestacja. Prezes przy mikrofonie gada. A pani Joli nagle cały świat u stóp pada. Wtedy prezes jak na prezesa przystało, chwycił grosze i Mariusza, i w te pędy do sklepu goni, Jolce po kalosze. Ach, cóż to był za gest. Naprawdę – wspaniały. Taki fest. Ale to już było. I nie wróci więcej. Przeleciało, minęło jak wiek. Stopiło się jak zeszłoroczny śnieg.

Teraz czas ma Beata. Nie ta od Zbycha. Większa, nie mniejsza. Młodsza i fajniejsza. Paparazzi wyśledzili. W piątek przed Sejmem przychwycili. Beata, na widok prezesa, omal nie zemdlała. Podbiegła, objęła wpół, przytuliła i gratulowała. Na ucho coś szeptała. Tak, żeby nikt nie śmiał słuchać. Ciszej brzęczała, jak mucha. A wokół harmider Dudy. Prezes objęty stał i słupa grał. Sztywny, strudzony po "Hitlerze" Palikota - wtedy, gdy związkowcy chcieli Suskiego wyłomotać.

Wścibski i dociekliwy redaktor "Faktu"
pisze: "Jarosław Kaczyński i Beata Mazurek tworzą tradycyjny związek kobiety i mężczyzny? Takie głosy pojawiły się po piątkowej debacie emerytalnej w Sejmie. Zdjęcia, które im wówczas wykonano, dokumentują czułe gesty, którymi posłanka Mazurek obdarowywała szefa PiS".

Posłanka Beata Mazurek z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Tak podpisano zdjęcia. Widać na nich wyraźnie, że posłanka Beata Mazurek jest w bliskiej komitywie z prezesem PiS - stwierdza z niedowierzaniem redaktor "Faktu".

Gazeta, z nieukrywanym zdziwieniem wyraża swoją odkrywczą opinię, tak jakby sonda NASA trafiła w jądro komety. Albo kometa trafiła w Marsa. "O zażyłości tych dwojga może świadczyć choćby fakt, iż posłanka pozwala sobie na takie gesty jak publiczne głaskanie prezesa po połach marynarki, czy poprawianie mu krawata. Więcej - zdjęcia pokazują, że Beata Mazurek szepcze coś Jarosławowi Kaczyńskiemu do ucha, a później kładzie mu swą dłoń na jego dłoni" czytamy w dzienniku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

Czytelnik
 • Czytelnik
 • 18.05.2012 13:34

Osoba skrywająca się pod nickiem seksuolog jest po prostu Chamus Wredniakus sp. uwielbiający zaliczać się do Jedynie Prawych Polaków, a tak naprawdę ma na imię A..... Współczesny polski cud-miód.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Halina
 • Halina
 • 17.05.2012 19:49

Czy to przypadkiem nie jest ten Kraszewski z Niemiec? On nie jest całkiem ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zbig
 • Zbig
 • 17.05.2012 19:23

Co za paskudny typ ten seksuolog. Jak długo jeszcze Redakcja i autor będą tolerować i nie usuną tych jego ohydnych komentarzy? On sobie tutaj urządza zabawę. Zróbcie z tym porządek. Obraża nie tylko Kaczyńskich ale i wszystkie kobiety. Albo to jakiś wariat. Cham niewyobrażalny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
seksuolog
 • seksuolog
 • 17.05.2012 16:13

Szanowne panie, gderające babcie i ciocie ! Zapraszam na terapię antykaczorową. Obsesyjne umiłowanie Jarka skutkuje rozlicznymi powikłaniami organicznymi w tym podejściem do czystego, zdrowego seksu, tak Wam brakującego, nie tylko ostatnio. Zacne Klimakteria i Menopauzy ! Pomogę Wam tak jak pomogłem p. Marcie. Bo pani Marcie demencja ustępuje o czym powiadomiła TV BBC. Żony, córki i kochanki ! Podążajcie do mnie jak ćmy do lampy. Ja was nie oświecę, ale przypomnę co do czego macie i przestaniecie na wszystkich forach marudzić. Baczność ! Do orgazmu przystąp. A prawdą jest że Jarek to prawiczek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
seksuolog
 • seksuolog
 • 17.05.2012 12:36

@Marta Dutkiewicz 12:00
Pani Marto ! Seks nie jest zboczeniem ! Widzi pani po sobie do czego doprowadza jego brak ! Zapewniam panią że jestem seksuologiem i mam międzynarodowy certyfikat. Mimo pani drobnej obcesowości zapraszam na międzynarodowe spotkanie naukowe poświęcone badaniom reakcji kobiet oziębłych na zewnętrzne bodźce seksualne. Nazwa robocza to "Die grosse kabotino femina sexuale bettzimmer." A swoją drogą jak dalece wykaże się pani odpornością na naiwność ? Miłego szczytowania w najbliższej sesji erotycznej ! A Jarek na prawdę nie kopuluje. Taki On ci jest i już.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
 • Marta Dutkiewicz
 • 17.05.2012 12:00

@ seksuolog- Nie wiem kim Pan jest ale wiem jedno,jest Pan osobą na bardzo niskim poziomie jako człowiek ,wulgarnym i z pewnością nie jest Pan żadnym seksuologiem,za jakiego się tutaj Pan podaje. To,że Pan mnie prowokuje,po to aby czymś zdenerwować mówiąc o seksie świadczy o Pana zboczeniach. To co Pan napisał o braciach Kaczyńskich i ta publikacja naukowa w jęz. niemieckim świadczą o Pańskich zboczonych dewiacjach i zboczonych zainteresowaniach seksualnością innych ludzi. Takimi lekturami i tematami interesują się bardzo impotenci i charakterystyczne jest to,że wciąż muszą o tym mówić a nawet pisać na te interesujące ich bardzo tematy. W związku z tym,domyślam się, że jest Pan jedną z takich osób,których takie zboczone tematy bardzo podniecają seksualnie. Osoba o takim schorzeniu ,jak Pan(czyli poważnym) powinna poddać się terapii u psychologa i seksuologa. Oczywiści absolutnie nie wierzę,w te wszystkie brudne insynuacje na temat braci Kaczyńskich. Rownież i ja Panu życzę udanej terapii o ile to w ogóle w tak skrajnym przypadku,jak Pan,będzie możliwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
seksuolog
 • seksuolog
 • 17.05.2012 11:04

@Marta Dutkiewicz 10:18
Zacna p. Marto ! Gdzie pani widzi jakieś wulgaryzmy ? A co do nicka to pani może sobie wpisać to co wpisała a w rzeczywistości może być pani np Filomeną Kaburą. Natomiast Jarosław jak pani wie stroni na ogół od kobiet. On zna tylko miłość do brata, co w szeroki sposób można interpretować a bliźniaki jedno jajowe będące dyslektykami to okazy szczególne. Moje obserwacje mają potwierdzenie w literaturze naukowej. Proszę zapoznać się z publikacjami prof. dra Josefa Schundlera zatyt. "Die grosse onanizacjone solo men und brader", gdzie autor szczegółowo opisuje zachowania takich osobników o samczej powierzchowności. Nie ma tu najmniejszego poniżania-to są fakty. Życzę udanego seksu ! Sprawi to pani radość i niepowtarzalny orgazm. A partner niech ma wielki wzwód !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
 • Marta Dutkiewicz
 • 17.05.2012 10:18

@seksuolog - Z jakiego źródła Pan posiada tego rodzaju informacje? A jeżeli to nieprawda? Pod nickiem można wszystko o kimś wypisywać i poniżać każdego w taki czy też inny wulgarny sposób.

Komentarz został ukrytyrozwiń
seksuolog
 • seksuolog
 • 17.05.2012 09:54

Szanowne, oburzone Panie !
Pragnę Wam powiedzieć że Jarosław nie rucha i nie ruchał i nie będzie ruchał. Za młodu niebezpieczną zabawą uszkodził sobie kopulatora w sposób trwały. Nie martwcie się. Jaruś tylko ogląda pisiaka w czasie oddawania moczu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grażyna Kosma
 • Grażyna Kosma
 • 17.05.2012 09:35

Popieram zdanie Jadwigi K.
Złośliwości typu markiza i "tego z kapturem", że posłużę się przykładem jedynie z tej strony, tylko nakręcają spiralę chamstwa i nienawiści. I nie jest to wynik niedojrzałości, o nie! To po prostu brak podstawowych elementów kindersztuby. Ich matki, gdyby to przeczytały, oblałyby się rumieńcem wstydu.
Takimi Polakami wszyscy jesteśmy już bardzo zmęczeni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.