Facebook Google+ Twitter

Co mają wspólnego Leo Messi i Mikołaj Kopernik?

Kataloński "Sport" prezentuje drugą część "Porównań sławnych ludzi". Nie zabrakło śmiesznych, jak i ciekawych zestawień sportowców z celebrytami, czy aktorami.

Jestem przekonany, że większość z nas przynajmniej raz widziała zdjęcia, na których porównywane były znane osoby. Kataloński dziennik "Sport" postanowił również taką serię stworzyć i zaproponował czytelnikom, aby przesyłali propozycję porównań sportowców do znanych osób.

Powstała już druga część (w zasadzie galeria - przyp. red.) takich porównań i parę z nich jest naprawdę zabawnych.

Możemy zobaczyć m.in.: Van Persie'go zestawionego z Benem Affleck'iem, Magica Jonhson'a w parze z Michaelem Clarke Duncan'em, którego pamięta się głównie z ekranizacji Zielonej Mili oraz trenera Scolari'ego zestawionego z Gene Hackman'em.

Najbardziej rzucają się jednak w oczy trzy zestawienia. Pierwsze, to łudząco podobni Michael Schumacher i Alex Winter. Drugie, dość zabawne, to skonfrontowanie prezesa AC Milan - Gallianiego do wujka z Rodziny Adamsów. Zaś ostatnie z tych zestawień, to porównanie najlepszego obecnie zdaniem wielu gracza na świecie - Leo Messiego z... Mikołajem Kopernikiem.

Ostatnia para podobna jest do siebie ze względu na włosy. Trzeba tutaj mieć na uwadze, że zdjęcie Messiego pochodzi jeszcze z czasów, gdy Pep Guardiola trenował dopiero Barcelonę B w trzeciej lidze, a sam Argentyńczyk miał jeszcze długie włosy. Pytanie zatem nasuwa się następujące: do kogo w tej chwili jest podobny Leo? Myślę że najprędzej do własnego ojca ;)

Całość możecie obejrzeć tutaj.

Pod tym linkiem z kolei znajduje się pierwsza galeria "Porównań sławnych ludzi":

Źródło: Sport.es


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.