Facebook Google+ Twitter

Co Mariusz Kałamaga ma wspólnego z SANEPIDEM?

Mariusz Kałamaga ściąga swój żółty sweterek i... zakłada biały fartuch! Zagrał w nim obok GrubSona, Jareckiego, DJ-a BRK i całego zespołu Sanepid w klipie do utworu pod tym samym tytułem. Wideo zwiastuje "Holizm", 3. solowy album GrubSona.

Mariusz Kałamaga zrzucił żółty sweterek, by ubrać biały fartuch i wystąpić w najnowszym klipie GrubSona / Fot. Screen z klipu/Aleksander Kozłowski16.02 na kanale MaxFloRecTV na YouTubie pojawił się kolejny klip zapowiadający trzecią solową płytę GrubSona. W utworze gościnnie pojawia się Jarecki, a w samej wizualizacji m.in. Mariusz Kałamaga. To zupełnie nowa rola artysty, który w miniony weekend po raz ostatni wystąpił na scenie jako członek kabaretu Łowcy.B.

– Po 12 latach postanowiłem zrzucić swój żółty sweter, ponieważ jest jeszcze na tym świecie wiele ciekawych rzeczy do zrobienia i do założenia. Jedną z nich był choćby udział w teledysku GrubSona, którego wraz z „fenomenalnym” Jareckim i DJ-em BRK od zawsze mega cenię. W dodatku to chopy ze Ślunska – mówi Kałamaga. – Moja rola w klipie nie jest przypadkowa. „Sanepid” jako nazwa i twór inspirowany jest jednym ze skeczy Łowców.B. Jest tam nawet zmiksowany sam Zlew.B. O jaki skecz chodzi, niech pozostanie dla Was zagadką.

Dodajmy, że aktualnie Mariusz Kałamaga współtworzy Punkową Grupe Rozweselającą Ja mmm Chyba Ściebie.„Sanepid” to drugi po „Złotej kuli”, i na pewno nie ostatni, teledysk promujący nadchodzącą płytę GrubSona.

W MaxFloSklepie oraz na empik.com można już zamówić krążek w preorderze. Z oficjalnej notki dowiadujemy się, że gościnnie oprócz Jareckiego i Krzysztofa Zalewskiego na krążku usłyszymy także: Marcelinę, Tego Typa Mesa oraz artystę zza oceanu. W utworze „Spider-man” pojawi się bowiem nowojorczyk – Chip Fu z grupy Fu-Schnickens, jeden z pionierów stylu ruffneck. – Kiedyś nie myślałem nawet, że uda mi się być na jego koncercie, a dziś mam go na swojej płycie – chwali się GrubSon.

Producentem „Holizmu” został sam GrubSon i DJ BRK. Wsparli ich: Amateus i Snake. Za skrecze odpowiadają: GrubSon, DJ BRK i Twister.

Patronat medialny nad płytą objęli: RMF Maxxx, Interia, MTV, tygodnik „Przegląd”, dziennik „Metro”, magazyn „Freestyle”, Hip-hop.pl, Rapduma.pl, Muzodajnia i EMPiK. Wyłączną dystrybucję płyty na terenie Polski prowadzi Mystic Production.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.