Facebook Google+ Twitter

Co młodzi wiedzą o Unii Europejskiej

Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004 roku. Jak wygląda Unia oczami młodych? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV Pracownicy biura europosła Jana Kułakowskiego od dawna prowadzą akcję uświadamiania młodych ludzi odnośnie Unii Europejskiej. Ale czy młodych Polaków rzeczywiście trzeba uświadamiać w tym temacie?

Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi?... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Agata Łuszczyńska, z biura europosła Jana Kułakowskiego. Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę. Reporter Patio TV sprawdzał jak wygląda wiedza łodzian na temat Wspólnoty.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Agnieszka Jankowska.

We wczorajszym przeglądzie nie mogło zabraknąć tematów związanych ze Świętem Niepodległości. Marta mówiła o pomniku, który wczoraj został specjalnie odsłonięty w Jaworznie oraz o 3. Przystanku Niepodległość. Odbył się on oczywiście wczoraj w Warszawie.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. Powtórka programu od poniedziałku do piątku o 10.00 oraz o 23.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.