Facebook Google+ Twitter

Co może zaoferować mąż do wynajęcia?

Ostatnimi czasy na rynku pracy pojawiła się zupełnie nowa usługa - mąż do wynajęcia. Brzmi dosyć interesująco, chociaż sama nazwa może być trochę myląca.

Czym dokładnie zajmuje się osoba pracująca jako mąż na godziny i co jest w stanie zaoferować swoim klientom?

Pomysł na założenie takiego rodzaju działalności wydaje się jak najbardziej uzasadniony. Mąż do wynajęcia ma bowiem zajmować się sprawami związanymi z domem, ale takimi, które należą do kompetencji mężczyzny. Z jego usług mogą korzystać samotne kobiety, które nie mają mężczyzny w domu i nie są w stanie same wykonać wielu domowych czynności.

Często jest tak, że psuje się elektryka, radio cały czas szumi, listwa odstaje od ściany już od dłuższego czasu, a woda w kranie cały czas kapie. Nie każda kobieta potrafi naprawić takie usterki, a nie zawsze ma czas na szukanie fachowca. Poza tym często takie awarie wydają się zbyt błahe, żeby wzywać kogoś do naprawy. Jak nic potrzebna jest wówczas męska ręka. I właśnie wtedy można skorzystać z usług męża na godziny.

Wystarczy zadzwonić i zamówić sobie wizytę takiego pana, który pomoże w uporaniu się z męskimi zajęciami w domu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które przynosi korzyści obu stronom. Samotne kobiety nie muszą już same wykonywać wszystkich czynności w domu, a z kolei mężczyźni "złote rączki" znajdują miejsce zatrudnienia. Zadowolenie płynie więc z obu stron.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Artykuł możnaby nieco rozbudować, bo nie mówi wszystkiego o mężach do wynajęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.