Facebook Google+ Twitter

Co nie zabije, to ją wzmocni!

Po niespodziewanej porażce albumu "Extrapop" Kasia Stankiewicz nagrała nową płytę, jej premiera już na jesieni.

Fot. AKPA Kasi Stankiewicz nie trzeba nikomu przedstawiać, ex-wokalistka Varius Manx powraca na scenę. Po blisko trzech latach oczekiwań na jesieni trafi do sklepów nowy krążek artystki. Poprzednia płyta Kasi – „Extrapop” – sprzedała się w nakładzie ok. 7 tys. egz. Sama wokalistka nie spodziewała się tak słabego wyniku. Zdecydowała się na wydanie albumu firmowanym własnym nazwiskiem.
Na łamach miesięcznika "Sukces" artystka mówi: „Samodzielność w moim wypadku kosztowała mnie około 200 tys. złotych, nie wszystko poszło jak należy, ale to już taka robota, że pewnych rzeczy nie da się przewidzieć”.
Albumem „Extrapop” Kasia Stankiewicz skoczyła co najmniej dwie ligi do przodu i... zniknęła na trzy lata. W tym czasie urodziła syna - Fryderyka i przygotowała płytę. W nowej wytwórni i z nowymi siłami nagrała album, który już wkrótce trafi do sklepów, po doświadczeniach z poprzedniej produkcji wokalistka ma jednak pewne obawy. – Boję się krytyki osób dla mnie istotnych. Boję się, że moje piosenki mogą nie przejść magicznych badań radiowych i rozgłośnie ich nie zagrają, wtedy mało ludzi dowie się, że nagrałam nową płytę – mówi na łamach "Sukcesu".
Stylistycznie płyta ma być „świadomą kontynuacją "Extrapopu" z większą ilością gitar”. Pojawią się również goście, ale o tym dopiero na jesieni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Miałem okazję wysłuchać tej płyty i skłoniło mnie to do jej zakupu. Kasia pokazała na niej całkowicie inna twarz. Ambitne i ciekawe teksty, doskonałe metafory, niebanalne kompozycje. Naprawde płyta godna polecenia.
Kasiu oby tak dalej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy chodzi o płytę, z której jedna z piosenek okraszona została prawie lesbijskim teledyskiem? Może to zraziło kupujących, bo piosenka była całkiem przyjemna?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To dziwne, że o wydaniu tej płyty (Extrapop) mówiono w TV i pisano w prasie, ale gdy już się pojawiła to nigdy nie miałam okazji usłyszeć choć jednej piosenki z tego albumu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.