Facebook Google+ Twitter

Co o Lechu Kaczyńskim sądzą młodzi?

Dziś Lech Kaczyński spotkał się z młodzieżą akademicką w Łódzkim Domu Kultury. Czy młodzi lubią głowę naszego państwa? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Sonda

Jak Pan/Pani ocenia rządzy Lecha Kaczyńskiego?

Materiały prasowe / Fot. Patio TV W ramach łódzkich obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę, prezydent Lech Kaczyński brał udział w uroczystościach pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Wcześniej na zaproszenie Niezależnego Zrzeszenia Studentów, rozmawiał ze studentami.

Jak młodzi ludzie oceniają rządy Lecha Kaczyńskiego? Jakie rady daliby mu, aby poprawić jego wizerunek? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zadał je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będą Anna Danilewicz oraz Rafał Tryścień z Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Lodzi.

Oprócz rozmowy z gośćmi, widzowie mogli zobaczyć sondę. Reporter Patio TV pytał młodych ludzi czy Kaczyński dobrze piastuje swoje stanowisko?

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Jakub Karykowski.

Przed weekendem Agnieszka mówiła między innymi, o tym, że w czwartkowym losowaniu lotto padło aż pięć "szóstek". Zwycięzcom oczywiście gratulujemy!

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. Nie obejrzysz dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro o 10.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.