Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8577 miejsce

Co oznacza symbol pióra? Dwa? Trzy? Cztery? Pięć?

W ten sposób nagradzamy najlepszych autorów. W miarę jak Twoje umiejętności będą rosły, redakcja przydzielać Ci będzie pióra. Liczba piór oznacza pokonanie kolejnego szczebla w hierarchii redakcyjnej, z czym wiążą się konkretne uprawnienia.

Początkujący (bez sygnatury pióra)

Użytkownik zarejestrowany, który wysyła teksty i zdjęcia do redakcji z wykorzystaniem systemu edycyjnego. Może dodawać komentarze do wszystkich materiałów (materiał: tekst, zdjęcia, poźniej także nagranie audio i wideo).

Stażysta (sygnatura jedno pióro)

Taki status może otrzymać użytkownik zarejestrowany, który za zgodą redakcji opublikował co najmniej 5 materiałów. Z wnioskiem o przyznanie kolejnego pióra może wystąpić jeden z użytkowników ze statusem redaktor-senior.

  Reporter (dwa pióra)

Taki status może otrzymać użytkownik zarejestrowany, który ma uprawnienia do samodzielnego publikowania materiałów w serwisie. Materiał musi jednak być zaakceptowany przez innego zarejestrowanego użytkownika, który osiągnął poziom co najmniej 5 piór.

  Dziennikarz (trzy pióra)

Taki status może otrzymać użytkownik zarejestrowany, który w ograniczonym zakresie może samodzielnie dodawać materiały. Materiał jest wyrywkowo kontrolowany przez użytkowników, którzy osiągnęli poziom 4 pióra (niekoniecznie przez pracowników redakcji). Dziennikarz może usuwać z portalu niektóre treści, np. całe artykuły, zdjęcia - obraźliwe, obsceniczne, szerzące nienawiść rasową.

  Redaktor (cztery pióra)

Taki status może otrzymać użytkownik zarejestrowany, który może samodzielnie dodawać do systemu materiały z dziedziny, w której jest specjalistą. Nie potrzebuje akceptacji pracowników redakcji, a nawet kontroluje innych. W innych działach jest jednak kontrolowany przez pracowników redakcji.

  Redaktor-senior (pięć piór)

Taki status może otrzymać użytkownik zarejestrowany, bądź pracownik redakcji, który publikuje materiały z każdej dziedziny bez akceptacji redakcji. Ma również prawo uczyć innych autorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Stażysta? Byłem Reporterem, w epoce tabliczek... teraz co zdegradowany? :( ale pozostawiony uprawnieniami ? :o

tabliczki wróć! (ale tylko one, ten nowy podział praw może zostać) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.