Facebook Google+ Twitter

Co powiedział Janusz Palikot? Jego partia straszy pozwami

Ruch Palikota zapowiedział, że poda do sądu każdego, kto twierdzi, jakoby Janusz Palikot zaproponował obniżenie wieku inicjacji seksualnej do lat 13. Zagrożeni pozwami są miedzy innymi: Tomasz Terlikowski oraz Joanna Seneszyn.

Kiedy Ewa Wójciak nazwała papieża chu... i została za to skrytykowana, Janusz Palikot narzekał, że nie ma w Polsce wolności
słowa.Ten brak wolności miał się przejawiać tym, że nie można bez żadnych konsekwencji powiedzieć prawdy. No bo skoro ktoś jest ch..., to dlaczego tak go nie nazwać?

Kiedy jednak sam Palikot znalazł się w niewygodnym dla siebie położeniu, szybko się okazało, że wolność jest zawadą a nie przywilejem. Oto Andrzej Rozenek zapowiedział, że każdy kto będzie twierdził, że Palikot chce obniżyć wiek inicjacji seksualnej do lat 13 i tym samym wyjść naprzeciw interesom pedofilów; będzie podany do sądu. Jeżeli tak, to czeka nas głośny proces bo jak twierdzi Rozenek słowa Palikota wypaczali takie osoby jak: Roman Giertych, Joachim Brudziński, Tomasz Terlikowski, Joannna Senszyn oraz Monika Olejnik. Czy kiedyś w czymkolwiek zgadzali się ze sobą Seneszyn oraz Terlikowski? Sięgam pamięcią i sobie nie przypominam; a teraz proszę Janusz Palikot dokonał przełomu. Rozenek poinformował, że pozwy przeciwko Senyszyn i Terlikowskiemu są już przygotowane. Czy przeciwko Monice Olejnik również?

Znana dziennikarka napisała w "Gazecie Wyborczej", że Palikot jest hipokrytą, gdyż z jednej strony tropi pedofilów w kościele, z drugiej strony forsuje korzystne dla nich rozwiązania. Olejnik była oburzona zachowaniem Rozenka: "Nie pan mnie nie straszy. Jak man się zachowuje"-
mówiła w programie "7 dzień tygodnia". Olejnik zachęcała Rozenka do tego, aby Ruch Palikota również i
jej wytoczył proces.

"Nie chcemy cenzurować mediów"- odpowiedział polityk Ruchu Palikota.

Oto co powiedział Palikot


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.