Facebook Google+ Twitter

"Co powinienem zrobić?" - Napieralski pyta internautów

W swoim wystąpieniu opublikowanym dziś w internecie, Grzegorz Napieralski, prosi internautów o pomoc w wyborze kandydata, którego poprze w drugiej turze wyborów prezydenckich.

 / Fot. KW Grzegorza Napieralskiego, screenshotGrzegorz Napieralski, który w pierwszej turze wyborów na urząd prezydenta RP uzyskał blisko 14 proc. wszystkich głosów, zwrócił się dziś, poprzez YouTube, do internautów o wskazanie kandydata, któremu powinien oddać głosy swoich wyborców.

W ponad minutowym spocie - były już - kandydat SLD na prezydenta mówi m.in., że "to od głosów jego wyborców zależy kto wygra wybory prezydenckie", opowiada także o trudach kampanii oraz prosi wszystkich o pomoc. Zobaczcie sami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Hamletyzowanie Napieralskiego jest dla mnie śmieszne. Połowa partii niedawnego kandydata prawie zapisała się do PO. Druga z hasłami na ustach "dyktatury Kaczyńskiego" budzi się każdego ranka. Jedyny wybór to hamletyzowanie i trwanie w mediach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.06.2010 10:09

Wydaje mi się że pan Napieralski niepotrzebnie się tak męczy, on nie może nikomu nic wskazać czy podpowiedzieć. Ludzie lewicy doskonale widzą co zrobią i nie czekają a często sobie nie życzą żadnych sugestii przewodniczącego....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sugeruję Grzegorzowi Napieralskiemu poprzeć bliższego, wg mojego rozeznania, ideom lewicowym. przynajmniej w zasadniczych sprawach socjalnych, (chociaż nie koniecznie w symbolach i gadżetach patriotyczno-religijnych) Jarosława Kaczyńskiego. Uważam,że "in vitrio" i parytet to marginalne i sztucznie rozdmuchane problemy, o które teraz nie warto się spierać, bo z biegiem czasu załatwią się same. Poważniejszą sprawą może być Karta Praw Podstawowych, ale i tu wydaje się możliwe, aby doszło do rozsądnego kompromisu pomiędzy odnowioną lewicą, a odnowionym Jarosławem Kaczyńskim. PiS - moim zdaniem - przywiązuje nadmierną wagę do patriotycznych i religijnych symboli, które może są ważne, ale nie ważniejsze od realnie funkcjonującego świata. A może opracowanie własnej polskiej Karty Praw Podstawowych w 99 procentach wzorowanej na unijnej, ale bez kontrowersyjnych, w gruncie rzeczy symbolicznych zapisów ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

> Co powinienem zrobić?

U nas na wiosce chodzi takie małowybredne powiedzonko: "Zes...kaka i tak chodzić..." ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dogmatyczne poglady J.Kaczyńskiego są jaskrawym przeciwieństwem otwartości lewicy na problemy współczesnego świata.Nie widzę żadnego pola do współpracy i punktów stycznych do koegzystencji.Historia już pokazała skutki zawartych koalicji.Trzeba tylko wyciągnąć wnioski.Przyjmuję, że apel G.Napieralskiego jest tylko zabiegiem marketingowym...a myśl o całkowitej blokadzie IV RP - w polityce lidera - dominująca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

...ponoć to lewica i do tego demokratyczna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

> o wskazanie kandydata, któremu powinien oddać głosy swoich wyborców

To nie wie jaki każdy z nich ma program i światopogląd? Jeśli tak to niech poprze kogoś, kto np. "widzi etykę również poza katolicyzmem"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Rozumiem, że ma pan żal do Cimoszewicza. Do PO także?

– Tak. Mam żal, bo to było zagranie poniżej pasa. Chciałbym, żeby polityka była czysta. Tymczasem PO najwyraźniej lubi takie boiskowe faule i zagrywki, ale jak widać okazują się one mało skuteczne. Kandydat PO nie wygrał w I turze. Okazało się, że Polacy nie lubią nieczystych sztuczek."

nowa kreacja Napieralskiego :D Zapomniał, jak "czysto" zagrał z Partią Demokratyczną, jak widać

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mam żal do Platformy" - http://www.napieralski.com.pl/aktualnoci/item/514

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.