Facebook Google+ Twitter

Co powoduje, że kobiety płaczą?

Badania przeprowadzone przez producenta kropli do oczu Rohto Dry Eye Relief pokazują, że płeć piękna wcale nie roni łez przez ckliwe romantyczne historie.

http://www.flickr.com/photos/suneye_gothly/4123333678/ / Fot. http://farm3.static.flickr.com/2737/4123333678_9f512904dc_o.jpg77 procent ankietowanych kobiet jako najczęstszy powód do płaczu podaje swoich mężów i partnerów. Kłótnie i problemy z nimi według opublikowanych badań najczęściej stają się powodem ronienia łez przez piękniejszą część społeczeństwa. Rodzice, dzieci czy praca to kolejne powody płaczu. Mężczyźni również nie wstydzą się swoich łez i najczęściej powodem do tego są kobiety (63 proc.). Płaczą oni również z powodu złego traktowania przez szefa czy kolegów.

Badanie zostało przeprowadzone na grupie 2000 dorosłych na zlecenie firmy Rohto Dry Eye Relief. Suche oczy są wspólnym problemem dla ludzi, którzy często wpatrują się w ekran komputera oraz, którzy pracują w wyschniętym, centralnie ogrzewanym środowisku - powiedziała podsumowując badania dr Sarah Brewer.

Źródło:

medindia.net

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

kjhg
  • kjhg
  • 23.06.2011 12:59

h

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.01.2010 21:13

A z drugiej strony kto chciałby wiedzieć takie rzeczy i dlaczego? by mięć furtkę do drażnienia i pole do popisów? czy chwile gdy kobieta roni łzy nie powinny być jej chwilami intymności, każdy człowiek z uczuciami ma chwile i zapewne każdy wie ze najlepiej najpierw wykrzyczeć - wypie...laj a potem trzasnąć drzwiami i najlepiej by nikt wtedy nie podchodził

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe...ale czy prawdziwe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.