Facebook Google+ Twitter

Co robią piłkarze i ich partnerki w środku nocy, czyli zdjęcie od Pique

Pewnie niejedna z osób interesujących się futbolem zastanawiała się "co piłkarze mogą robić w środku nocy?" Niektórzy z futbolistów zapewne o takiej porze śpią, ale nie Gerard Pique. Katalończyk, który jest od dawna w związku z Shakirą, podzielił się swoim zdjęciem na portalu społecznościowym Facebook.

Profesjonalni piłkarze to ludzie tacy sami jak my - "zwykli śmiertelnicy". No prawie, bo z reguły zawodnicy z wyższej piłki mają kilka tysięcy razy większą pensję niż my i zamiast tyrać od świtu do nocy w robocie, która nie zawsze przypada do gustu, robią to co lubią/kochają/chcą (niepotrzebne skreślić) robić.

Panuje przeświadczenie, że większość piłkarzy w nocy, zamiast spać, chodzi do klubów, bawi się do późna (w zasadzie do rana), a potem lekko skacowanymi przychodzą na trening drużyny, licząc że do prasy nie przeciśnie się żadna notka o ich nocnym wybryku, w związku z czym klub, czy trener z pensji nie potrącą.

Otóż każdy szanujący się piłkarz takich momentów unika. Wolny czas albo spędza z rodziną, albo odpoczywa, wiedząc że kolejnego dnia czekają go katusze na treningu. W Polsce to jeszcze nieco kuleje, bo i treningi piłkarskie nie należą do najsolidniejszych, co nie znaczy, że takich piłkarzy nie ma.

Ponieważ niejedna osoba (czyt. "zwykły śmiertelnik") śledzi poczynania piłkarzy, na pewno choć raz zastanawiała się jak wygląda zwykły dzień piłkarza-sportowca, jak i wieczór zawodnika. Gerard Pique, który posiada dość popularne konto na Facebooku (ponad 3,6 miliona użytkowników lubiących jego stronę), postanowił zaprezentować zdjęcie z jednego z wieczorów. Na wspomnianym zdjęciu widać zatroskaną Shakirę (życiową partnerkę obrońcy Barcelony), z którą Katalończyk gra... w Scrabble.

"Wygrywam z kimś w Scrabble!! Popatrzcie jaka twarzyczka..." - tłumaczenie opisu obrońcy Barcy. / Fot. Zrzut ekranu ze strony Facebook (profil Gerarda Pique)Zdjęcie Pique podpisał: "Le estoy ganando a alguien al Scrabble!! Mirar que carita..." - czyli: "Wygrywam z kimś w Scrabble!! Popatrzcie jaka twarzyczka...".

O samym Pique wiele mówiono kilka tygodni temu w kontekście jego słabszej formy. Spekulowano, że wina może leżeć po stronie Shakiry. Jako osoba bardzo medialna (bardziej niż zawodnik Barcy), Kolumbijka mogła ściągnąć na Pique zbyt duże zainteresowanie mediów jego osobą. Obrońca powrócił jednak do formy, a czas stara się najwidoczniej spędzać w domu właśnie ze swoją partnerką.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.