Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1592 miejsce

Co robić w ten weekend we Wrocławiu? Gotować!

Chef Korczak wraca do Wrocławia z kolejną serią szalonych kulinarnych spotkań! Co tym razem zaserwuje nam mistrz kuchni?

Kuba Korczak w swoim żywiole / Fot. archiwum Krzywego KominaCRZ Krzywy Komin we Wrocławiu zaprasza na wyjątkowe warsztaty kulinarne z Kubą Korczakiem - szefem kuchni i doradcą smaku. Na kanale kuchnia współprowadzi program promujący zdrowy i aktywny tryb życia. Ekspert kulinarny stacji TVN 24 i wykładowca trójmiejskiej Akademii Kulinarnej Fumenti. Wieloletni działacz Slow Food Polska, członek Polskiej Akademii Smaku. Gotował w najciekawszych restauracjach w kraju oraz w Grecji, gdzie spędził część swojego życia. Pomysłodawca i dyrektor stołecznego festiwalu kulinarnego GOOD FOOD FEST.

Podczas najbliższych warsztatów na talerzach wylądują skorupiaki i owoce morza, których smak wyniesie Was na wyżyny kulinarnej rozkoszy. Posłuchacie o różnych gatunkach, występowaniu, przechowywaniu oraz metodach obróbki cieplnej czyli przygotowaniu tychże. Zjecie wszystkie produkty w trzech odsłonach – podgotowane w aromatycznym wywarze, zapieczone z dodatkiem masła ziołowego oraz w formie dania. Dla odważnych znajdą się surowe kąski wodnych potworów, które sprawnie zamienimy w carpaccio, ceviche lub sashimi.

Czy nie brzmi zachęcająco? Zapraszamy!


http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/food-design-warsztaty-z-kuba-korczakiem/

Jak nas znaleźć:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.