Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9519 miejsce

Co sfilmowały kamery Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? [video]

Na filmie z kamer Międzynarodowej Stacji Kosmicznej znów dopatrzono się tajemniczego obiektu. Czy można mówić o powtórnej wizycie UFO, jak miało to miejsce w październiku? A może wyjaśnienie dla zagadki jest o wiele bardziej przyziemne?

Sonda

Co sfilmowały kamery Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS)?

Pssst... http://diginomica.com/2014/07/23/sound-silence-drown-unisys-painful-transition-cloud-enabled-world/#.VHnyrtKG_Ic / Fot. diginomicaBlogerzy utrzymują, że znaleźli UFO latające w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Na dowód swojej spostrzegawczości przedstawiają film uzyskany przez stream kamer przekazujących na żywo obraz z lotu kosmicznej stacji. Kwestia tajemniczego obiektu pobudziła wyobraźnię Amerykanów, w tym poważnych i renomowanych mediów zza Wielkiej Wody.

Najwięcej do powiedzenia zdaje się mieć wielce poważany (na pewno w ostatnich godzinach) serwis UFO Sightings Daily, który prezentuje materiał filmowy (również na YouTube), który opatrzono słowem komentarza: "uchwycono obiekt, który wygląda na duży, ale czuję, że jest dużo bliżej niż myślimy. Ma prędkość podobną do stacji kosmicznej, za czym daje się doskonale śledzić."

Materiał filmowy został nagrany przez ISS w listopadzie, a później trafił na YouTube. Przedstawia wielki, rozmazany kształt nad Ziemią, będący w pewnym oddaleniu od kamer stacji. Wielkości i kształtu szaro-białego obiektu nie sposób precyzyjnie ocenić.W połowie października, po analizie obrazów ze streamu ISS stwierdzono obecność UFO. W czasie kiedy zarejestrowano obecność tajemniczego obiektu, astronauci Reid Wiseman i Aleksander Gerst odbywali swój rutynowy kosmiczny spacer. NASA potwierdziła, że nagranie jest autentyczne, ale reszta komentarzy i analiz pozostała już tylko papką gotowaną przez internautów i internetowych trolli: link do filmu - http://www.youtube.com/watch?v=EAT4JbubjTc

Jednym z wyjaśnień dla pojawienia się tajemniczych obiektów może być zjawisko flary, które mogło powstać po odbiciu światła od ISS, a następnie utrwalone na materiale filmowym. Video z listopada, które prezentuje szary, rozmazany zarys kształtów rzekomego obiektu może zatem być tym samym UFO jakie zauważono poprzednio.

Wytrwali obserwatorzy mogą wypatrywać kolejnych wizyt UFO, za pośrednictwem kanału live, który przekazuje obraz z kamer Międzynarodowej Stacji Kosmicznej oraz informuje o aktualnej pozycji ISS: Live ISS stream. Zapierające dech w piersiach widoki Ziemi z przestrzeni kosmicznej z pewnością powetują ewentualny brak tajemniczych obiektów w polu widzenia.


źródła: Live ISS stream
theepochtimes
UFO Sightings Daily


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.