Facebook Google+ Twitter

Co się dzieje u Alexan?

Alexan w jednym z wywiadów zdradziła, że już z początkiem 2014 roku, ukaże się jej własny singiel. Jak młoda wokalistka pogodzi karierę ze szkołą?

Od września rozpoczęła się nauka, a Alexan uczęszcza do dwóch szkół, gdyż jest to jeszcze Szkoła Muzyczna, w której zajęcia odbywają się popołudniami.

Jak na popularność Alexan reagują jej rówieśnicy? Czy są z niej dumni?

„Uważam, że Alexan jest niezwykle młodą, utalentowaną dziewczyną. Ma delikatny a jednocześnie bardzo dojrzały głos. Gdy słuchałam jej coverów różnych piosenek byłam pod wrażeniem jej talentu i uważam też, że ma przed sobą obiecującą karierę. Z całą pewnością mogę zapewnić że gdy Alexan wyda w najbliższej przyszłości swoją płytę na pewno ją kupię." - tak o Alexan wypowiada się jedna z jej fanek, Magdalena. Mimo tego, że dopiero zaledwie kilka miesięcy temu zaistniała w show biznesie, ma już własnego managera, który pracuje z wielkimi, polskimi gwiazdami, co z pewnością ułatwi jej karierę muzyczną. Fani z niecierpliwością czekają na rok 2014 kiedy to będą mogli wreszcie usłyszeć singiel nad którym artystka obecnie pracuje wraz ze swoim menedżerem i kompozytorami.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: muzyka singiel


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.