Facebook Google+ Twitter

Co się stało z Dariuszem Szostakiem? Policja czeka na na informacje

W nocy z 28 na 29 lipca w Mrągowie zaginął Dariusz Szostak. Po raz ostatni widziany był w niedzielę w okolicach campingu Cezar przy ul. Jaszczurcza Góra.

Policjanci z Mrągowa zostali powiadomieni o zaginięciu 26-letniego Dariusza Szostaka. Informację tę przekazał kolega zaginionego, który wraz z Darkiem i kolegami przyjechali do Mrągowa na wakacyjny wypoczynek.

- Policjanci ustalili, że zaginiony widziany był po raz ostatni o 2 nad ranem niedaleko campingu Cezar, od tego czasu kontakt z nim się urwał - wyjaśnia Wiadomościom24 Dorota Kulig, oficer prasowy komisariatu policji w Mrągowie.

Jak się dowiedzieliśmy, czynności poszukiwawcze nadal trwają. Policjanci z pomocą straży pożarnej oraz rodziny zaginionego przeszukali nabrzeże, lustro wody i brzeg jeziora Czos. W akcji poszukiwawczej wykorzystano wypożyczony przez policję sonar oraz psy policyjne. Niestety nie naleziono żadnych śladów. Przeszukano również, pobliskie szpitale, lokale, przytułki dla bezdomnych.
O Darku czytaj też tutaj" rel="external">" rel="external">O Darku czytaj też tutaj
- Wysłaliśmy informację o zaginionym do komisariatów w kraju oraz za granicą. Nadal mamy nadzieję na odnalezienie go. Prosimy o wszelką pomoc i informacje, jeżeli ktoś widział Darka - apeluje Dorota Kulig.

- Według kodeksu cywilnego osobę zaginioną można uznać za zmarłą po 10 latach. Dlatego poszukiwania będą cały czas trwać. Każdy kto widział Darka lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jego przebywania proszony jest o pilny kontakt: tel. 698610765 lub z policją w Mrągowie (089)741-92-00,997, 112. Prosi Dorota Kulig Oficer prasowy komisariatu wojewódzkiego w Mrągowie.
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.