Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5199 miejsce

Co się stało z ukochaną Jarosława Kaczyńskiego?

"Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem" - powiedział Kaczyński w wywiadzie dla "Gali". Kim jest jego ukochana?

Jarosław Kaczyński / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kaczynski_Jaroslaw_1_070.JPG&filetimestamp=20090924130714Jarosław Kaczyński był w młodości bardzo zakochany. Spotkał tę jedyną, z którą chciał dzielić życie, jednak ojciec ukochanej nie zgodził się na ich miłość. Co więcej, zabronił córce spotykać się z Jarosławem. To były czasy, gdy słowo rodzica było święte, nieposłuszeństwo wobec starszych było nie do pomyślenia. Oczywiście zdarzały się wyjątki. Jednak wybranka Kaczyńskiego była przykładną córką i spełniła wolę ojca. Jarosław pozostał wierny swojemu uczuciu i dlatego nigdy się nie ożenił. Romantyczna historia bez szczęśliwego zakończenia.

Na pytanie "Gali" czy nigdy nie żałował tego, że nie założył rodziny, odpowiada, że się nad tym nie zastanawia. "Tak mi się życie ułożyło" - mówi. Kim jest jego ukochana? Kaczyński nie chce powiedzieć, jest to jego osobista sprawa, nie przeznaczona dla publicznych uszu. "Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień" - zdradza "Gali".

Matka Jarosława w "Alfabecie Jadwigi Kaczyńskiej" mówi o małżeństwie i swoich nadziejach związanych z życiem uczuciowym syna: "Małżeństwo to temat, który dotyczy mojego syna Jarka. „Czy Jarek się ożeni, czy nie?" - rozmawiałyśmy często z siostrą. A on tylko się śmiał. I do dziś się śmieje, a ja już teraz robię to razem z nim. On nie jest jedynym starym kawalerem w rodzinie. Dziadek Janek i dziadek Stasiek też się nie ożenili. Kiedyś bardzo chciałam, żeby założył rodzinę, ciągle śniły mi się suknie ślubne. Miałam nawet wrażenie, że była taka pani... Ale nie pewna posłanka, o której pisały media, tylko pani muzykolog. Prawda była zupełnie inna, niż opisywała to prasa" - wyznaje.

Nikt nigdy nie mówił, że życie jest sprawiedliwe, jednak czy zachowanie niektórych ludzi darzących silną antypatią prezesa PiS jest w tej sytuacji odpowiednie? Niektórzy nabijają się z Kaczyńskiego, posądzając go o jakieś seksualne wypaczenia. Wyśmiewają się z jego miłości do matki oraz z tego, że lubi koty. Pytają się o orientację seksualną, zarzucając homoseksualizm. Głośno się zastanawiają: kim będzie Pierwsza Dama, jeśli Kaczyński zostanie prezydentem? I natychmiast udzielają sobie odpowiedzi: kotem.

Skąd ta nienawiść do ludzi samotnych? W dzisiejszych czasach "singiel" jest trendy, czyż nie?
Skoro Polacy nie potrafili docenić idealnego małżeństwa Lecha i Marii Kaczyńskich, wychwalali zaś poprzednią parę prezydencką Aleksandra i Jolantę Kwaśniewskich, o których flirtach było głośno (np. słynny kulig, podczas którego Kwaśniewska pozwalała swojemu adoratorowi na coś więcej niż tylko przyjacielskie uściski). Może kawaler Jarosław Kaczyński, który wybrał samotność, chcąc być wiernym swej jedynej miłości, wcale nie jest gorszą kandydaturą?

Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim: www.gala.pl
Fragment "Alfabetu Jadwigi Kaczyńskiej": www.wprost.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Stanislaw  Janusz
  • Stanislaw Janusz
  • 27.12.2010 14:32

Kaczynski to kawaler ,Powod jeden nie bende rozwodnikiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyżby romantyczna miłość z lat młodości Pana Kaczyńskiego miałaby tu zliberalizować jego wizerunek polityczny w kandydaturze na Prezydenta Polski?? Kandydatura wszystkich polityków na Prezydenta - niezależnie od płci i stanu cywilnego - powinna być oceniana wedlug według ich propozycji politycznych wobec wszystkich Polaków, a nie wedlug ich prywatności! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja sobie zaśpiewam, po raz kolejny.
Mentalność Polaka jest taka, że najchętniej posłucha cwaniaka.
Uczciwemu nie dość, że nie wierzy,
Ale przeciw niemu nawet z diabłem się sprzymierzy.
I co Wy na to? Dodam jeszcze.
Gdyby Polacy mądrzy byli,
Tyle długich lat w niewoli, by nie spędzili!
Nieumiejętność wyboru,
Nie przysparza poloru. Itp. itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Papież też jest kawalerem i co wy na to kawaler rządzi całym światem chrześcijańskim dlaczego do niego nikt nie startuje ze swoimi złośliwościami!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Danielo;),dla mnie to bez znaczenia kto jest"piękny",kto "paskudny".Niestety większość wyborców kładzie nacisk na wygląd zewnętrzny,życie rodzinne ,etc,pomijając brak znajomości kompetencji prezydenta.Kwaśniewski był lubianym przez społeczeństwo;).
Jeszcze nigdy wybory tak nie podzieliły społeczeństwo ,jak w tym roku.Mimo niechęci do Kaczyńskiego,znaczne wyżej go oceniam.
Jestem zdziwiona i zaskoczona nienawiścią do Kaczyńskiego.
Nie wiem dlaczego ludzie tak źle go oceniają?Widocznie tak bywa,ktoś jest lubiany ,lub nie.
Gdyby Kaczyński był"kryształowy"i bez skazy ,i tak nie ma szans na wygraną,ludzie nie chcą go....,nie chcą "bo nie".
Myślę również,że o L.Kaczyńskim zapomnimy szybko,a Wałęsie i Kwaśniewskim będziemy pamiętać.
Dlaczego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Danielo;)pracując ponad 20 lat w gronie 12 osób ,gdzie 10 z nich było stanu wolnego,wiem coś na temat spojrzenia na życie i doświadczenia;).
..."poza tym nie powinniśmy oceniać przez ten pryzmat człowieka, tak jak przez pryzmat wzrostu, koloru oczu, zamiłowania do psów, kotów czy koni - w sprawowaniu prezydentury to nie ma znaczenia..."-jest to zwykły slogan.Myli się Pani bardzo,ma to znaczenie ,i to dość duże;).
Jako przyszła politolog,zapewne zna Pani tradycyjne poglądy Polaków;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Startując do fotela prezydenckiego,człowiek staje się osobą publiczną .Kaczyński zdawał sobie sprawę,że jego "kawalerstwo"nie będzie atutem w wyborach.
Nie możemy też zaprzeczyć,że człowiek będący całe życie kawalerem ma inne doświadczenia i spojrzenie na życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ideał ,sięgnął informacji godnej tabloidu i magazynu plotkarskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.06.2010 18:53

Proszę dokładnie samą siebie przeczytać, używa Pani słów ...podobno, nie jestem pewna.... a zdjęcia? Z nimi to wszystko można, zapewniam i jeszcze raz radzę nikogo nie osądzać nie wytykać jak się samemu nie widziało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zycie układa taki scenariusz.Nie zawsze mamy na to wpływ.
"Skąd ta nienawiść do ludzi samotnych? W dzisiejszych czasach "singiel" jest trendy, czyż nie?"-nie istnieje nienawiść do ludzi samotnych.Singiel nigdy nie był trendy(a co mają powiedzieć single?-tłumaczyć się ?...nie muszą).
Małżeństwo to sprawa prywatna,nie nam oceniać kto jak żyje.Nie doceniam idealnego małżeństwa Kaczyńskich(i nie wiem czy takie było?),ponieważ nie znałam ich prywatnie,nie wychwalam Kwaśniewskich-gdyż nie miałam okazji przyjaźnić się z nimi.
Kaczyński nie wybrał świadomie samotności,i nie starał się być wierny swej jedynej miłości,życie ułożyło się tak ,a nie inaczej.
Co ma powiedzieć J.Kaczyński opinii publicznej?"Nigdy nie byłem zakochany"-zaraz by go pożarli żywcem.Sięgnął pamięcią w przeszłość i wspomniał o jednym zauroczenie(może z wielu?) dla świętego spokoju.
Ps."Idealne małżeństwo"-pojęcie względne;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.