Facebook Google+ Twitter

Co się stanie z naszym profilem na Facebooku po śmierci? Serwis rozwiązał ten problem

Co stanie się z facebookowym profilem po śmierci użytkownika? Teraz już wiadomo. Facebook udostępnił nową funkcję. Od teraz można upoważnić jedną osobę, która w przypadku śmierci użytkownika, opiekowałaby się jego kontem w serwisie społecznościowym.

https://www.flickr.com/photos/marcopako/2390914273/in/photolist-4Dh4vT-8THUu5-2iQjH1-32tRRg-84VZAr-7D2W2R-32tRwM-92CvQF-rZeRr-61tiJQ-32yryu-8SLv3N-8prM2U-3WVa7F-6irix4-e2fQKB-9GUeg6-8TFKPw-47DLs7-bL2gkH-93Coc9-9LjJbp-7LMoaq-5RswhU-cNL4dQ-8TFExu-bf2wtK-4aBKbu-e / Fot. Marco PaköeningratRozwiązanie to było już wcześniej dostępne w Stanach Zjednoczonych, teraz można z niego korzystać także w Europie.

In Memoriam (ku pamięci), bo tak się nazywa usługa, może być w brew pozorom naprawdę przydatne. Upoważniona osoba będzie mogła aktualizować zdjęcia, przypinać posty czy odpowiadać na komentarze. I nie będzie musiała posiadać loginu ani hasła do konta zmarłego, a przed wprowadzeniem nowej funkcji, to była jedyna możliwość.

 / Fot. źródło własne Aby wyznaczyć opiekuna konta trzeba wejść w Ustawienia Konta, następnie wybrać zakładkę Bezpieczeństwo. Tam bez problemu można odnaleźć omawianą opcję wyboru Opiekuna Konta. Zamiast wybierać osobę odpowiedzialną za nasz profil na Facebooku można też ustawić, by w przypadku śmierci konto zostało usunięte.

Czytaj także: "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": film trafi do polskich kin tydzień wcześniej niż zapowiadano (wideo)


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.