Facebook Google+ Twitter

Co się z wami, ludzie, stało?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-12 12:51

"Co się z wami, ludzie stało, na miłość Boga?" - pytał premier Donald Tusk w piątek w Sejmie.

 / Fot. .Wybrańcy narodu dali 11 mają popis jak nigdy dotąd. Zamiast uczciwie pracować, prześcigali się w sabotowaniu pracy. Co i rusz wychodził ktoś na mównicę, i mówił co chciał. Tak, aby dokopać drugiej stronie, to znaczy rządowi i rządzącym. Merytorycznych wypowiedz było jak na lekarstwo.

Przyznam się, że już dawno nie oglądałem podczas relacji na żywo w TVP-INFO takiego zdziczenia obyczajów. Nie mogę zrozumieć tego, dlaczego tak zachowują się posłowie. Żeby tak na oczach milionów ludzi wyzywać się. Gorzej niż na podwórku osiedlowym. Oczywiście na moim podwórku też się ludzie czasami kłócą, ale to jest podwórko, a nie milionowa widownia. Jak się tylko zbierze więcej ludzi (gapiów), to przestają bo jest im zwyczajnie wstyd! Ale ci wstydu nie mają i co gorsze, mówią, że robią to dla dobra naszego kraju. Ja nie chcę takiego dobra i żeby tacy ludzie mną kiedyś rządzili.

Prym oczywiście wiodła opozycja. PiS z prezesem Kaczyńskim na czele, który winił premiera Tuska za "poziom nieprawdopodobnego chamstwa na poziomie marzeń Adolfa Hitlera o Polakach, o losie Polaków ". Z sali ktoś krzyczał: "zadzwoń do brata!" w kierunku Jarosława Kaczyńskiego. Wypowiedź o Hitlerze sprowokowała Janusz Palikota, który uznał, że to są słowa skierowane do niego. "Ja rozumiem, że człowiek, który był gotów wysłać własnego brata na śmierć do Smoleńska oraz zachęcał do stosowania aresztów wydobywczych, jest gotów do każdej podłości " - grzmiał Palikot, przekrzykując posłów PiS-u.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

bolek
  • bolek
  • 12.05.2012 20:39

czego mozna oczekiwac po psychicznie chorych moherach.zawczasu ich leczyc i obowiazkowo szczepic przeciwko wscikliznie

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 12.05.2012 16:54

@ Panie Arturze , napisał Pan jak było . Nie było merytorycznej debaty a na mównicę wchodzili pisowcy i obrzucali inwektywami , epitetami rządzących . To świadczy ,że nie mają pomysłu na przyszłość .To zdziczała sfora . Proszę zauważyć jakie niżej są komentarze , adekwatne do swojej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 12.05.2012 16:02

@@ artur prosty ;jest wręcz prostacki w tym tekście!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nagromadzenie idiotyzmów w tym jednym tekście jest powalające:
1. "Wybrańcy narodu dali 11 mają popis jak nigdy dotąd" - co to w ogóle znaczy??? To po polsku?
2. "(...) prześcigali się w sabotowaniu pracy. Co i rusz wychodził ktoś na mównicę, i mówił co chciał" - zdaje się, że praca posła polega m. in. na zabieraniu głosu?
3. "Tak, aby dokopać drugiej stronie, to znaczy rządowi i rządzącym" - no jacy biedni ci rządzący, powinno się ustawowo zakazać krytyki PO, prawda?
4. "Wypowiedź o Hitlerze sprowokowała Janusz Palikota, który uznał, że to są słowa skierowane do niego" - to była odpowiedź na niebywałe chamstwo Palikociarni, z której szeregów padło: "Zadzwoń do brata".
5. "Spora część posłów, która wyszła z Sejmu pewnie nie wiedziała czego dotyczyło posiedzenie, bo byli tak rozgrzani dyskusją" - no znowu, ależ biedna ta PO, nie wie, o co chodzi, bo tak się dyskusją rozgrzali. No ale dietkę biorą. I pewnie przy wypłacie drapią się w głowę - o co chodzi? Za co to?
6. "Co prawda Jarosław Kaczyński zapowiedział, że zmieni ją gdy dojdzie do władzy, powinien jednak dodać, że jeśli tego nie zrobi w ciągu roku to poda się do dymisji" - tu już mamy szczyty idiotyzmu. Czyżby Kaczyński był premierem lub ministrem?!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać na obrazku, zjawisko nie dotyczy wyłącznie sejmu. Ludzie podzielili się na dłużej i walczą gdzie się da żeby "ich było na wierzchu", bo "tylko po ich stronie jest słuszność"...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katarzyna Wolska
  • Katarzyna Wolska
  • 12.05.2012 14:55

Cieszą mnie spadające sondaże dla PO ,pewnie niedługo pożegnamy tych nieudolnych idiotów na zawsze .....trwale by już nigdy nie doszli do władzy ,by nie mogli już nigdy szkodzić Polsce. Módlmy się o to Rodacy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.