Facebook Google+ Twitter

Co słychać u Kelly Family?

Zespół w składzie: Angelo, Maite, Paddy, Barby, Joey, Jimmy, Patricia, John i Kathy, był jednym z najbardziej lubianych zespołów rodzinnych w Polsce. Do tej pory wywołuje we mnie nutkę nostalgii i pozytywnych emocji. Piszę w czasie przeszłym, ponieważ zespół funkcjonuje nadal pod tą nazwą, ale jedynie z jedną z gwiazd "cudownych dzieci" - Patricią.

"Zrozumiałem, że moje życie bez Boga jest jak moja gitara bez futerału" -to wyznanie jednego z członków zespołu mnie urzekło, albowiem po raz kolejny przekonałam się, że ktoś znowu na własnej skórze doświadcza tak bardzo istotnej sprawy, jaką jest wiara.

Rodzeństwo, występując na scenie, śpiewając pieśni o treści religijnej, również i w domu wspólnie się modli i swój talent udoskonala w sposób autentyczny. To piękne świadectwo. Ten zespół ma w sobie potęgę o jaką trudno w środowisku medialnym - pokorę.

W 2002 roku z nadzieją podjęli się wydania płyty "La Patata",a w 2004 "Homerun". Niestety, już bez większych sukcesów.http://www.muzyka.bosko.pl/?art=508Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.