Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22925 miejsce

Co to jest moda ?

Od jakiegoś czasu bywam na organizowanych w różnych miejscach pokazach ubrań. Niektóre kolekcje kompletnie nie nadają się do noszenia. Ale to nie ma znaczenia dla ich autorów. Kiedyś ważna była praktyczność i elegancja dziś ekstrawagancja.

Bartłomiej Kowalewski. / Fot. Bartłomiej KowalewskiCo to jest moda takie pytanie zadałem młodym projektantom na off fashion Kielce http://offfashion.eu/. Odpowiedzi były różne najczęściej nie na temat. Eksperyment Filipa Chajzera z przed kilku miesięcy pokazał że temat jest trudny i niejeden ekspert nie zdał egzaminu z tej dziedziny. Ja mam swoją teorię na temat mody. Moim zdaniem moda to nic innego jak tworzenie potrzeb i tyle na ten temat z mojej strony. Słowo moda to przemysł w różnych dziedzinach od przysłowiowej szpilki po samolot. Gdybyśmy odrzucili próżność i zaczęli myśleć racjonalnie spowodowalibyśmy ogólnoświatowy kryzys.

Tych nielicznych co przedkładają praktyczność i wygodę nad próżność jest tak niewielu że nie spowodują światowego krachu.

http://vumag.pl/moda/styl-gwiazd/sluzbowy-uniform-rzadzi-swiatem-mody/kqtn96?utm_source=redakcja&utm_medium=sg&utm_campaign=polecamy&utm_content=unifrom_modyJa nie mam żadnego stylu po prostu noszę to co aktualnie mam. Dostosowuję się tylko do panującego klimatu i okoliczności. Życie nieustannie ewoluuje i ciekawi mnie co będą nosić nasi następcy czy tak jak ja jeszcze wełnę, len, skórę czy już tylko plastik ?
W dziedzinie ubioru moim guru był, jest i będzie niekwestionowany król polskiej mody Jurek Antkowiak. Który pomimo skończonej osiemdziesiątki dalej trzyma swój szyk.Mój przyjaciel Jurek Antkowiak. / Fot. Bartłomiej Kowalewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

wypowiedź guru Jurka Antkowiaka

http://stylzycia.newsweek.pl/kreator-jerzy-antkowiak-legendarny-szef-mody-polskiej,film,366611.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

komentarze z zaprzyjaźnionych mediów
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150614/KULTURA07/150619456

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy czasami zobaczę Jacykowa-to nie chcę wiedzieć i widzieć tą modę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.