Facebook Google+ Twitter

Co w kolejnym odcinku „Dzięki Bogu już weekend” ?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-21 14:37

Piątkowy wieczór to doskonała pora na dobrą zabawę. Jak co tydzień o godz. 21:45 startuje w TVP2 najlepszy kabaretowy show na żywo – „Dzięki Bogu już weekend”! Przed nami już czwarty odcinek trzeciej serii programu.

28 marca gospodarzem „Dzięki Bogu już weekend” będą przystojni panowie z Cieszyna, laureaci Festiwalu Piosenki Kabaretowej OBORA i mistrzowie absurdalnego humoru – Łowcy. B!

Aby śmiechoterapia była jeszcze skuteczniejsza, wraz z Łowcami wystąpią ich przyjaciele: Kabaret Jurki, Kabaret DNO, Kabaret Ancla oraz Michał Kempa. Jak co tydzień zobaczymy ekipę reporterską od zadań specjalnych, która kręci kulisy programu z Panem Mietkiem na czele, czyli ….- uwielbiany przez wszystkich Kabaret Chatelet z Krakowa!

A co kabareciarze obśmieją tym razem? Przygotujmy się na „mocny” skecz o zdemoralizowanych zuchach w wykonaniu kabaretu Łowcy.B. Zobaczymy także, z jakimi problemami boryka się dyrektor Domu Kultury w Bździochach i dowiemy się, co tym razem spotkało Pana Mietka (Kabaret Chatelet). Wysłuchamy monologu Michała Kempy, który przeżył ostatnio grypę żołądkową i opowie, jak to się odbiło na jego relacjach z kobietami.

Zapraszamy przed telewizory w piątek o 21.45 w TVP2.
Można usiąść wygodnie w fotelu i oglądać, ale najlepiej jest przyjść na widownię i śmiać się wspólnie z innymi. Czekamy w hali zdjęciowej ATM Studio, ul Wał Miedzeszyński 384. Więcej informacji na stronie internetowej programu: http://dziekibogu.tvp.pl/
Bilety można zdobyć tylko do środy poprzedzającej program na stronie: ebilet.pl
(m b)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.