Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22636 miejsce

Co warszawiacy sądzą o przymusowych szczepieniach? [Wideo]

Współautorzy: Malgorzata Wyszkowska

W pierwszym odcinku "Sondy ulicznej", reporterka Wiadomości24.pl Małgorzata Wyszkowska rozmawiała z warszawiakami na temat nowej ustawy o przymusowych szczepieniach. Co warszawiacy mieli do powiedzenia? Zapraszamy do oglądania!Obejrzyj także pozostałe odcinki sondy ulicznej:

Odcinek 1: Aktualnie oglądasz!
Odcinek 2: Komunikacja miejska w oczach warszawiaków
Odcinek 3: Jazda testowa z Veturilo - część 1
Odcinek 4: Warszawiacy o Hannie Gronkiewicz-Waltz
Odcinek 5: Warszawiacy do przegranych siatkarzy
Odcinek 6: Warszawiacy o upadających biurach podróży
Odcinek 7: Warszawiacy o oszczędzaniu oraz inwestowaniu pieniędzy
Odcinek 8: Polacy o sprawdzaniu polityków przez służby specjalne
Odcinek 9: Warszawiacy o bramkach w warszawskim metrze
Odcinek 10: [a]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/sonda_uliczna_nielegalne_przejscie_przy_pkp_sluzewiec_wideo_240246.html;Pasażerowie o nielegalnym przejściu na PKP Warszawa Służewiec


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Jeżeli myślenie zawarte w komentarzu @Tosia 04.08.2012 11:26 jest reprezentacją tzw. głosu opinii publicznej - jesteśmy już na dobrej drodze do medycyny demokratycznej, gdzie decyzje w zakresie zdrowotności będą podejmować "gremia" reprezentujący opinię publiczną, analogicznie jak w Sejmie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja poprosze teraz autora sondy ulicznej o wykonanie kolejnej. Prosze Warszawiaków zapytać CO TO JEST ADJUWANT? Im mniej wiedzy na temat szczepień tym większy brak krytycyzmu wobec przymusu szczepień. Obowiązek był przed zmianą ustawy. Przymus jest niezgodny z prawem człowieka do samostanowienia. W sytuacji epidemii dopuszczalny jest przymus izolacji a nie szczepienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena Majkowska.
  • Irena Majkowska.
  • 05.08.2012 13:44

Szczerkowska, przeżegnaj sie, zmów zdrowaśkę i patrząc Bogu w oczy napisz to wszystko jeszcze raz. Bzdury i debilizmy kobieto wypisujesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tu jeszcze jedna wypowiedź lekarza,dr Anny Sosnowskiej, matki pięciorga dzieci,która nie sugeruje rodzicom, by szczepili, czy nie szczepili swoich dzieci,ale by zapoznali się z tematem, poszukują informacji na ten temat, by mogli podjąć mądrą decyzję. Polecam.
http://dziecisawazne.pl/czy-szczepic-dzieci/
"Dane statystyczne dowodzą, że nie­szczepienie nie gwaran­tuje, że dziecko nie zachoruje i nie umrze, ale szczepienie też nie daje takiej gwaran­cji. Natomiast ryzyko powikłań po szczepieniu wydaje się znacz­nie więk­sze (a ich roz­miar trudny do prze­widzenia), niż ryzyko zapad­nięcia na daną chorobę w ogóle, a na postać powikłaną w szczególności."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dołączę może do dyskusji głos fachowca,dr Doroty Majewskiej, która już w 2008r alarmowała, że dwie obowiązkowe szczepionki dla niemowląt zawierają rtęć. Polecam do przeczytania jej artykuł, będący jej odpowiedzią na atak ze strony lobby farmaceutycznego na jej osobę, po programach telewizyjnych, w których ujawniła prawdę na temat tych szczepionek.
http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85zkowe-polka-ujawnia-%C5%9Bwiatowy-przekr%C4%99t-farmaceutyczny
A tu pozwolicie państwo, że zacytuję fragment jej wypowiedzi " rtęć w postaci thimerosalu była i nadal jest dodawana do wielu szczepionek niemowlęcych w Polsce (ich szczegółowa lista jest przytoczona dalej w tekście). Rtęć w każdej postaci jest bardzo toksyczna, o czym świadczy ponad 4100 publikacji w PubMed na ten temat i wieloletnie doświadczenia ludzkości. Organiczny związek rtęci, thimerosal (sodium ethylmercurithiosalicylate), zawierający wagowo ok. 49% rtęci, wyprodukowany w latach 1930. przez firmę Eli Lilly przez kilkadziesiąt lat był dodawany jako środek bakteriobójczy i konserwujący do szczepionek oraz innych medykamentów bez rygorystycznych badań świadczących o jego bezpieczeństwie. Jest to niezgodne z dzisiejszą praktyką dopuszczania preparatów chemicznych do użycia w medycynie. Rtęć jest neurotoksyczna, kardiotoksyczna, hepatoksyczna, nefrotoksyczna, immunotoksyczna, kancerogenna. Powoduje zaburzenia rozwojowe u dzieci, choroby neurodegeneracyjne u dorosłych (Parkinsona i Alzheimera) oraz degeneracyjne zmiany w systemach reprodukcyjnych kobiet i mężczyzn, upośledzając ich zdolności rozrodcze oraz uszkadzając potomstwo (przegląd: http://www.epa.gov/iris/subst/0073.htm).

Dlatego kraje skandynawskie wprowadziły u siebie zakaz używania rtęci (http://www.reuters.com/article/pressRelease/idUS108558+03-Jan-008+PRN20080103) i UE proponuje drastyczne ograniczenie używania rtęci na skalę globalną
(http://ec.europa.eu/environment/chemicals/mercury; http://www.euractiv.com/en/environment/eu-seeks-global-mercury-ban/ar…).
W USA na autyzm cierpi obecnie ponad 1,5 miliona dzieci. Dla Polski nie ma wiarygodnych danych, ale ekstrapolacja tych liczb na liczę ludności w Polsce sugeruje, że może być ich ponad 150 000. "

Komentarz został ukrytyrozwiń
heh
  • heh
  • 05.08.2012 01:37

tylko przechorowana w dziecinstwie - za mlodego - przykladowa swinka nie ma az takich nastepstw jak u doroslego... ktory jak chce miec jako taka odpornosc - bo szczepienia nie gwarantuja tego ze sie nei zachoruje - powinien szczepic sie co 5-10 lat... pierwsza szczepionka gratis w wieku roku... czyli akurat jak ma dojrzewac uklad rozrodczy to naraza sie na zachorowanie... i stad nieplodnosci inne bajery.

ja na swinke szczepiona nie bylam, nie przechodzilam mimo zadawanai sie z dziewczyna chora na swinke [ona miala z 4 lata ja 6]... coreczka tylko na wzwb i gruzlice po urodzeniu zaszczepiona i nic wiecej nei zamierzam jej wstrzykiwac

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 04.08.2012 16:11

Jeśli wybierzemy dowolność szczepień ochronnych to za parę lat ustawi się kolejka o odszkodowania jak po kasę nieubezpieczonych od klęsk żywiołowych.
Przezorny zawsze ubezpieczony i zabezpieczony !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Planowana jest kolejna fałszywa pandemia grypy http://www.monitor-polski.pl/pentagon-produkuje-miliony-szczepionek-na-przyszla-grype/

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tosia
  • Tosia
  • 04.08.2012 11:26

A dlaczego lekarz ma decydować, czy Sanepid co mi wstrzyknąć?! Lekarzy z powołania jest naprawdę dziś nie wielu, większość to ekonomiści właśnie dostający konkretne profity za "wciskanie" szczepionek na wszystko i "profilaktycznych" leków. A jak coś się z tobą dzieje po tych zabiegach, to nikt nie bierze odpowiedzialności, tylko wciskają kit, że to od czegoś innego albo masz złe geny. Polecam przeczytać sobie dokładnie treść tej ustawy dającej Sanepidowi władzę absolutną i wolną rękę dla stosowania przymusu wobec KAŻDEGO obywatela, który będzie się wzbraniał przed przyjęciem szczepionki czy profilaktycznych leków. Niewielu jest świadomych tego faktu, niestety, że ten zapis chociażby jest nie zgodny z Konstytucją RP, Prawami człowieka i wytycznymi Unii Europ. choćby przez to, że zmieniono definicję choroby zakaźnej. Tylko u nas w Polsce taką chorobą i pretekstem do ogłoszenia epidemii i obowiązk. poddania się szczepieniu może być teraz KAŻDA bakteria i każda choroba. Dziki kraj, zabierający wolność wyboru, ubezwłasnowalniający swoich obywateli. I czy nikogo nie zastanawia to, że o tym główne media milczą, a ustawę przepchnięto w tajemnicy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andzela Roti
  • Andzela Roti
  • 04.08.2012 10:23

ile dzieci ma jeszcze zginac po szczepieniach za40 lat dopiero wyjdzie ze szczepionki to pomyłka za kazdy zgon Panstwo powinno sie niewypłacić za tak chora usrtawe mam nadzieję ze wszyscy ktorzy sa tak skorumpowani umrą na raka i nie będzie dla nich lekarstwa bo pieniądze to niewszystko ile dzieci po szczepieniachg musi umrzec juz odebrali mi brata po szczepiące na BCG nie pożył po szczepiace sie zwinoł to powinno być zabójstwo jeżeli dziecko po szczepiace umiera ktos powinnien za to siedziec

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.