Facebook Google+ Twitter

Co z tą matematyką?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-14 11:55

Czy matematyka nie będzie obowiązkowym przedmiotem maturalnym? Tak wynika z informacji prasowych. MAN na razie zaprzecza doniesieniom prasowym i informuje, że decyzja nie zostala jeszcze podjęta.

– Decyzja w sprawie obowiązkowej matematyki na maturze nie została jeszcze podjęta, a prace i konsultacje w tej sprawie trwają - poinformowała na oficjalnej stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej Kaja Małecka, rzeczniczka Romana Giertycha.

Ministerstwo Edukacji Narodowej zareagowało na dzisiejszy artykuł w "Dzienniku", "Matura bez matematyki".

"Wypowiedź Ministra Edukacji Narodowej zacytowana w tym artykule jest wypowiedzią nieautoryzowaną, która była częścią prywatnej rozmowy Pana Ministra Romana Giertycha z dziennikarzami >>Dziennika<<. Rozmowa ta nie miała charakteru oficjalnego stanowiska Ministerstwa Edukacji Narodowej - twierdzi Kaja Małecka.

Nieoficjalnie wiadomo, że obowiązkowa matura z matematyki może wejść dopiero w 2010 roku. Najpierw planowano jej wprowadzenie znaczenie wcześniej, bo już za 2 lata.


 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja się bardzo ciesze, że nie zdawałam na maturze matematyki, tylko przedmioty humanistyczne zgodne z moimi zainteresowaniami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki temu więcej firm będzie mogło zarobić: banki, firmy ubezpieczeniowe, operatorzy telefoniczni itp. korzystają z tego, że nie umiemy przeliczać i nie rozumiemy prostych zależności:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.