Facebook Google+ Twitter

Co z Terrym?

Na Wyspach zawrzało. Skandal jaki wybuchł po ujawnieniu romansu kapitana Chelsea i reprezentacji Anglii z żoną Wayne'a Bridge'a jest ogromny. Wszyscy zastanawiają się teraz jaka będzie przyszłość gwiazdora.

 / Fot. LINDSEY PARNABY /PAPKiedy wyszedł na jaw romans Terrego z żoną przyjaciela jest to temat numer jeden w każdym dzienniku na Wyspach. Ta sprawa nie jest obojętna nikomu. Jedni zastanawiają się, jak to możliwe, że przykładny mąż i ojciec bliźniaków mógł tak skrzywdzić rodzinę. Inni debatują czy skandalista powinien być kapitanem czołowego klubu i drużyny narodowej dumnych Anglików. Głos zabrali już w tej sprawie włoscy trenerzy. Coach Chelsea nie ma zamiaru ingerować w życie piłkarza i nie zabierze mu opaski, ani w żaden inny sposób nie ukarze. Capello jutro ma ogłosić czy zmieni kapitana. Jednak wydaje się to mało prawdopodobne, gdyż to on podjął odważną decyzję zabierając opaskę Beckhamowi na rzecz Terrego. Więc wątpliwe, żeby teraz podważał swoją decyzję.

Bez względu na wszystko jedno jest pewne. zawodnik Chelsea stracił przyjaciela. Bridge zrezygnował już z występów w kadrze Anglii, gdyż nie chce oglądać zdrajcy. Dla kibiców też zawodnik nie będzie kojarzył się już tylko z fantastyczną grą, bo zawsze na jego osobie pozostanie rysa. Rysa, której najprawdopodobniej nie zmaże nigdy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

było - obszerniej i ciekawiej
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.