Facebook Google+ Twitter

Co z tym Ronaldinho?

Kiedy Ronaldinho przechodził w wielkiej chwale z Paris Saint Germain do FC Barcelony nie wyobrażałem sobie, że mógłby kiedykolwiek z niej odejść. Myślałem, że nie można go zastąpić żadnym innym piłkarzem. Dziś wiem, że się myliłem.

W piłce nożnej nie ma ludzi niezastąpionych, a przysłowiowe pięć minut każdego piłkarza kiedyś dobiega końca. Ronaldinho chyba przeżywa kres swego geniuszu i - mimo że wciąż zachwyca miliony ludzi - nie jest już w formie, jaką prezentował przez kilka sezonów.

Kilka lat temu biły się o niego największe kluby Europy. Wiele drużyn chciało mieć słynnego Brazylijczyka w swoich szeregach. Teraz słyszy się, że tylko włoski milioner i polityk - Silvio Berlusconi stara się o pozyskanie popularnego Ronni’ego. Właściciel Milanu chce, by Ronaldinho współpracował ze zdobywcą Złotej Piłki - Ricardo Kaką (ten Brazylijczyk obecnie uznawany jest przez niektórych za najlepszego piłkarza na świecie). AC Milan proponuje Ronaldinho 12 mln euro rocznie, w Barcelonie zarabiał 8 mln euro.

Hiszpańskie media donoszą, że Ronaldo de Assis Moreira częściej wybiera pobyt w barcelońskich klubach nocnych, niż na treningach. Piłkarz jest też nękany przez kontuzje...

Gdy pojawiają się wielkie pieniądze często piłkarz przestaje być piłkarzem, a zaczyna „gwiazdorzyć” czerpiąc większą radość z kręcenia reklam niż z gry. Trzeba mieć nadzieję, że Ronaldinho wybierze boisko, a nie kamery i błyski fleszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.