Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1284 miejsce

Co zrobić, aby wyjątkowy zapach świecy został z nami na dłużej?

To tylko kilka zasad, a efekt Cię zaskoczy! Warto przeczytać i zapamiętać, aby cieszyć się pięknym zapachem świecy jak najdłużej.

 / Fot. Bispol
 / Fot. BispolNowo zakupioną świece rozpakuj z folii i ustaw w pozycji pionowej na podstawce do świec, pamiętaj, aby podstawka znajdowała się na stabilnej powierzchni. Przed każdym zapaleniem przytnij knot do wysokości 1 centymetra, dzięki temu nasza świeca będzie paliła się regularnym płomieniem – bez kopcenia, a roztopiona masa będzie intensywnie pachniała (w przypadku świec zapachowych). Przy ponownym zapaleniu należy odciąć krawędź świecy do wysokości 1 cm (dotyczy świecy typu walec).

 / Fot. BispolNigdy nie zostawiaj palącej się świecy bez kontroli, zawsze pal świece w zasięgu wzroku. Podczas palenia świec zawsze utrzymuj roztopioną powierzchnię masy czystą od zapałek i innych zabrudzeń aby uniknąć zakłóceń prawidłowego procesu spalania. Nigdy nie przenoś palącej się świecy i nie umieszczaj jej w przeciągu. Używając świecy musimy również mieć na uwadze miejsce jej zapalenia. W przypadku, gdy palimy kilka świec na raz, odstęp między nimi powinien wynosić min. 10 cm. Świeca powinna być palona z dala od dostępu dzieci i zwierząt oraz materiałów łatwopalnych. Nie umieszczaj świecy w pobliżu źródła ciepła.

 / Fot. BispolNajlepszym sposobem da zgaszenia świecy jest przeznaczony do tego wygaszacz. Nigdy nie używaj płynu do gaszenia świecy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.