Facebook Google+ Twitter

Co zrobić, abyśmy dobrze czuli się w miejscu pracy?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-03 16:03

Większość naszego dnia spędzamy w pracy. Ważne jest więc, aby było to miejsce przyjazne, w którym będziemy się czuli naprawdę dobrze.

Wpływa to bowiem istotnie nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na stosunek do pracy oraz wydajność. Wiadomo, że środowisko, w którym będziemy odczuwali wewnętrzny spokój, będzie oddziaływało w bardzo pozytywny sposób na jakość naszej pracy. Co zatem zrobić, aby nasze miejsce pracy stało się przyjemniejsze?

Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę, że środowisko, w którym pracujemy, poniekąd jest naszym drugim domem. Spędzamy tam naprawdę dużo czasu. Dodanie jakiegoś swojego akcentu, na przykład powieszenie fotografii bliskiej osoby, postawienie ulubionego kwiatka, maskotki, figurki czy też innej rzeczy, która pozwoli nam na stworzenie swojego własnego „miejsca" w firmie – jest naprawdę bardzo ważne. Niby niewielkie zmiany, ale na pewno wywrą na nas pozytywny wpływ. Szczególnie fotografie bliskich w razie spadku formy w pracy przypominają nam, że ciężka praca jednak się opłaca, bo dzięki niej nie tylko my, ale i nasza rodzina ma źródło bytu.

Trzeba pamiętać również o tym, że nasze dobre samopoczucie w pracy w bardzo dużej mierze zależy od współpracowników. Bez dobrej atmosfery tak naprawdę żadna praca nie będzie cieszyła.

Roman Cieciuch
Zielona Linia
tel. 19524

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.