Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25860 miejsce

„Coaching dietetyczny: świadome odżywianie i styl życia”

22 lipca na Wydziale Nauk Społecznych WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Coaching dietetyczny: świadome odżywianie i styl życia”. Współorganizatorem wydarzenia jest włoska Szkoła Coachingu „Formenergy"

 / Fot. FORMENERGYw dniu 22 lipca o godz. 12:00 na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Coaching dietetyczny: świadome odżywianie i styl życia”. Organizatorami wydarzenia są Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie i włoska Szkoła Coachingu „Formenergy”.

Konferencja poświęcona będzie omówieniu nawyków żywieniowych Polaków, zagrożeń z nimi związanych i sposobów im zapobiegania poprzez kształtowanie odpowiednich postaw. Podczas wydarzenia wystąpią eksperci z dziedziny coachingu, zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, którzy zaprezentują skuteczne metody motywowania człowieka do poprawy jakości życia poprzez stosowanie odpowiedniej diety i systematycznych ćwiczeń. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, jaki wpływ na kształtowanie nawyków żywieniowych u dzieci mają rodzice.

Eksperci z „Formenergy” przedstawią zaś metody pracy z człowiekiem, które opierają się na tym, że „problem tkwi w jego umyśle”, dają możliwość zobaczenia jego nieprawidłowych nawyków żywieniowych i schematów myślowych, które utrudniają prowadzenie zdrowego stylu życia i zachowania optymalnego stanu zdrowia. Udowodnią, że każdy człowiek ma wpływ na swój wygląd i dobre samopoczucie, lecz potrzebuje do tego odpowiedniej motywacji.

W konferencji udział wezmą goście specjalni z włoskiej Szkoły Coachingu „Formenergy”:

Dr Nicoletta Lanza – lider projektu „Formenergy”, posiada tytuł „Coacha Rozwoju Osobistego” uzyskany w Centrum Ujednolicania Praktyk Coachingowych (Anversa – Belgium) oraz Instytucie NLP Meta Milan. Jest również twórcą „diet coachingu”, nowej dziedziny coachingu, coachem osobistym certifikowanym przez A.I.C.P. (Włoskie Stowarzyszenie Zawodowych Coachów) oraz coachem politycznym certyfikowanym przez A.I.C.P.E. (Włoskie Stowarzyszenie Coachów przy Wyborach Politycznych), gdzie pełni funkcję Zastępcy Prezesa. Posiada obszerną wiedzę z zakresu programowania neurolingwistycznego (NLP).

Fabio Padovantrener biznesu i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ekonomii i politologii. Stworzył i wypracował metodologię „Formenergy” wraz z Nicolettą Lanza oraz stał się coachem osobistym certyfikowanym przez A.I.C.P. (Włoskie Stowarzyszenie Zawodowych Coachów). Jest trenerem politycznym certyfikowanym przez AICPE (Włoskie Stowarzyszenie Coachów przy Wyborach Politycznych), gdzie pełni funkcję Prezesa. Specjalizuje się w coachingu sportowym,
a także:

Anna Jelonekdietetyk, specjalizuje się w dietach związanych z chorobami cywilizacyjnymi oraz odchudzających – również dla dzieci. Jej celem jest taka forma przekazania wiedzy, aby zdrowe odżywanie było zasadą stosowaną przez całe życie. Jest ekspertem dietetycznym programów „Dzień Dobry TVN” i „TVN Style”. Prowadzi liczne szkolenia z zakresu żywienia dla kadry przedszkolnej i szkolnej, firm farmaceutycznych, młodych matek.

Alicja Kalińskadietetyk, doradca żywieniowy, dyrektor Centrów Dietetycznych SetPoint. Specjalistka z zakresu nauki o żywieniu człowieka. Autorka metody nowoczesnego odchudzania stosowanej w SetPoint, wypracowanej na podstawie kilkuletniej współpracy z pacjentami. Jest specjalistką z zakresu żywienia kobiet w ciąży oraz matek karmiących, a także wpływu diety na zdrowie i urodę. Współpracuje z salonami urody i klubami fitness. Konsultuje artykuły w prasie kobiecej i branżowej. Ekspert dietetyczny „TVN Style” i programu „Chcę być piękna” emitowanego w TV Polsat.

Dr n. med. Agnieszka Jaroszekspert w dziedzinie żywienia człowieka, kierownik Centrum Promocji Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej Instytutu Żywności i Żywienia.

Piotr Łukasiak – trener osobisty, właściciel Studia Fitness, w którym zespół trenerów specjalizuje się w prowadzeniu treningów personalnych opartych na opracowanych przez niego nowatorskich metodach treningowych, gwarantujących spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki oraz poprawie kondycji i zdrowia. Odpowiedzialny za nowe, doskonałe sylwetki znanych ludzi ze świata show biznesu. Z jego usług korzystali m.in.: Małgorzata Socha, Ada Fijał, Laura Łącz, Maria Winiarska, Piotr Rubik, Rafał Królikowski, Robert Kupisz, Piotr Kubiaczyk, Tomasz Jacykow, Michał Milowicz, Piotr Konca, Paulo Cozza i wielu innych.

Konferencja ma charakter otwarty i jest całkowicie bezpłatna.

Szczegółowy program:http://przestrzen-rozwoju.wsptwp.eu/download/program_konferencji_coaching_dietetyczny_swiadome_odzywanie_i_styl_zycia_1.pdf

Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk Społecznych WSP im. Janusza Korczaka w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (dzielnica Ochota).

W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy o kontakt:

e-mail: m.zaluga@wspkorczak.eu
tel.: 22 823-66-23 wew. 108 lub 603 630 857Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.