Facebook Google+ Twitter

Cocotier zagra w Klubie Po Schodach

Legendarny polski zespół wykonujący muzykę flamenco, na czele ze znakomitym gitarzystą Andrzejem Krośniakiem, zagra w Zabrzu dwa razy, 19 stycznia i 14 lutego 2012 r. w Klubie Po Schodach, o godz. 20.

 / Fot. PlakatLiderem i trzonem zespołu jest Andrzej Krośniak, doskonały gitarzysta i kompozytor. Od początku swojego istnienia, zespół eksperymentuje z muzyką flamenco. Nie jest to typowe flamenco, gdzie słychać głównie gitary akustyczne. Zespół wprowadza do gry różne instrumenty: gitara basowa, perkusja, trąbka. Co nadaje flamenco zupełnie innej przestrzeni. Ostatnim projektem zespołu, jest opowiadanie poprzez flamenco o ludziach, ich kulturze w rożnych rejonach świata. Możemy się przenieść dzięki ich muzyce do Indii, na Islandię, Kubę etc. Za każdym razem, dzięki nieprzeciętnym umiejętnościom wirtuozerskim, trafiają w klimat krainy, o której grają.

Pójście na ten koncert będzie wielkim przeżyciem duchowym.

A oto niektórzy muzycy którzy grali w Cocotier: Ludwik Konopko (gitary), Adam Głośnicki (bas), Thomas Celis Sanchez (konga, instrumenty perkusyjne), Dariusz Stepanik (perkusja), Michał Czachowski (gitara flamenco), Tomasz Mucha (skrzypce), Michał Ciepłowski (instr.perkusyjne), Marcin Załęski (gitara basowa i gitara akustyczna), Ryszard Machel (gitara basowa), Sebastian Szebesta (cajone, darabuka, conga).Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

borysiewicz
  • borysiewicz
  • 25.12.2011 13:21

NIE POLECAM!! właściciel to cham, nie znający żadnych zasad poprawnego obejścia się z klientem. ktoś spełnił swój kaprys zakładając klub i to zadanie widocznie przekroczyło jego możliwości manualne oraz intelektualne. drinki można zamawiać jedynie w wyznaczonych momentach przez barmana, gdyż NIE MA CZASU co bardzo często wykrzykuje klientom w twarz. za zamówienia można zapłacić przy stoliku, jednak po resztę trzeba się pofatygować do baru bo - i tu niespodzianka - nie ma czasu.
STANOWCZO ODRADZAM!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan kowalski
  • jan kowalski
  • 25.12.2011 13:16

nic nie jest w stanie zrekompensować tak beznadziejnej obsługi w wyżej wymienionym 'klubie' ;-). Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.