Facebook Google+ Twitter

Coke Live Music Festival 2011. Pierwsze koncerty za nami

Współautorzy: Sławomir Ostrowski

W Krakowie rozpoczęła się kolejna, szósta już edycja Coke Live Music Festival. Za nami już koncerty m.in. White Lies i You Me At Six.

 / Fot. Sławomir OstrowskiNa terenach Muzeum lotnictwa w Krakowie, rozpoczęła kolejna edycja jednego z największych z polskich letnich festiwali. Tysiące fanów światowej muzyki tłumnie stawiło się na grubo przed pierwszym koncertem. Festiwal na głównej scenie rozpoczął pop-punkowy zespół You Me At Six. Muzycy wcześniej współpracujący m.in. z Paramore czy Fall Out Boys, w momencie porwali publikę.

 / Fot. Sławomir OstrowskiTakiego startu festiwalu na pewno nie wyśnili by sobie nawet organizatorzy CLFM, którzy spodziewają się nawet 30 tysięcy fanów muzyki.

Tuż po You Me At Six na scenie głównej pojawili się White Lies, którzy po raz kolejny występowali nad Wisłą. Zespół wzoruje się na takich legendach, jak Joy Division czy Interpol (zresztą występujący jeszcze w piątek w Krakowie).

 / Fot. Sławomir OstrowskiNa mniejszej scenie w specjalnym namiocie, czyli Coke Stage, debiut na tak dużej imprezie zaliczyli Vallium - laureaci tegorocznej edycji konkursu Coke Live Fresh Noise, towarzyszącemu krakowskiemu festiwalowi. Polscy rockowi artyści podczas występu podkreślali, jak ważny jest dla nich bezpośredni udział w tak dużym przedsięwzięciu jak Coke Live music Festiwal.

Natomiast na trzeciej CLMF 2011 / Fot. Sławomir Ostrowskifestiwalowej scenie Burn Stage, swoje rytmy odnajdą fani muzyki elektronicznej. Poza tym każdy może spróbować swoich sił w wirtualnej konsolecie i tworzyć własne niepowtarzalne kompozycje. Przez cały czas trwania imprezy swoje umiejętności prezentują najlepsi DJ'e.

Niepowtarzalną atmosferę imprezy tworzy publiczność, która z każdą minuta wypełniała pola namiotowe i miejsca pod festiwalowymi scenami. A na największej z nich trwa właśnie koncert oczekiwanego The Kooks. Jak udał im się występ w Krakowie? O tym w kolejnej festiwalowej relacji!

CLMF 2011 / Fot. Sławomir OstrowskiCLMF 2011 / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.