Facebook Google+ Twitter

Coke Live Music Festival - Praktyczne informacje

Właśnie ruszyła jedna z najbardziej popularnych imprez muzycznych w Polsce - Coke Live Music Festival. Dla wszystkich imprezowiczów przygotowaliśmy praktyczne info.

Coke Live Music Festival - Praktyczne informacje / Fot. Materiały promocyjnePodczas 6. edycji Coke Live Music Festival w Krakowie nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Wystąpią m.in. Kanye West, Kid Cudi, The Interpol oraz The Kooks. Dla wszystkich festiwalowiczów przygotowaliśmy praktyczny poradnik, który ułatwi Wam poruszanie się po terenie festiwalu.

Wejście na festiwal


Na teren Coke Live Music Festival możecie wchodzić 19 oraz 20 sierpnia od godz. 16. Jedyna brama dla pieszych znajduje się od strony ul. Bora-Komorowskiego.

Wymień bilet na opaskę


Przy pierwszym wejściu na teren festiwalu otrzymacie opaski festiwalowe, których nie należy zdejmować w trakcie kolejnych dni festiwalowych. Ważne: Zdjęcie opaski spowoduje, iż straci ona swoją ważność. Jedynie osoby z opaskami mogą opuszczać teren festiwalu wielokrotnie.

Jak dojechać


Na festiwal, z okolic Dworca PKP Kraków Główny, dojedziecie następującymi liniami autobusowymi: linia 129, 152, 502, 522

Możecie skorzystać, także z darmowych autobusów festiwalowych, które kursować będą wahadłowo z okolic Dworca Głównego na teren festiwalu od godz. 15:45 do 23:00 z przystanku przy końcu Galerii Krakowskiej - róg ul.Pawiej, oraz od godz. 23:00 z terenu festiwalu na Dworzec Główny.

Pole Namiotowe


Pole Namiotowe otwarte będzie od 19 sierpnia godz. 8:00 do 21 sierpnia dla osób, które wykupiły bilet rezerwacji. Pole nie jest podzielone na strefy. Na jego terenie znajdziecie dostęp do ciepłej wody, całodobowy punkt gastronomiczny, bankomat, punkt ładowania telefonów komórkowych oraz kafejkę internetową.

Parking


Wjazd na parking dla osób śpiących na polu namiotowym od ul. Bora Komorowskiego. Dla pozostałych festiwalowiczów wjazd od ul. Stella-Sawickiego.

Źródło: livefestival.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.