Facebook Google+ Twitter

Coke Live Music Festival rozpoczęty!

Dziś o 8 rano bramy pola namiotowego otworzyły się na pierwszych gości. W ten sposób oficjalnie zainaugrowano najważniejszą edycję krakowskiego Coke Live Music Festival.

5. edycja Coke Live Music Festival rozpoczęta. Czy będzie, jak to mówią organizatorzy, "przełomowa"? / Fot. materiały organizatora -Piąta, jubileuszowa edycja to edycja przełomowa. Przede wszystkim ze względu na sukces muzyczny festiwalu - udział jednego z najbardziej oczekiwanych i pożądanych na całym świecie zespołów rockowych – Muse, spektakularne koncerty The Chemical Brothers czy 30 Seconds To Mars oraz rekordową liczbę publiczności. To będzie wyjątkowe zakończenie sezonu festiwali letnich w Polsce – mówi organizator festiwalu Mikołaj Ziółkowski.

Oprócz wymienionych headlinerów, na trzech scenach podczas festiwalu wystąpią m.in. warszawski duet DJ-ski "Sorry, Ghettoblaster", raperzy Eldo czy DonGuralEsko, a z niewymienionych gwiazd warto wspomnieć o zepsole N.E.R.D i Panic! At The Disco.

Co teraz na scenach? Na Main Stage rozpoczął się właśnie koncert Sofy. Pogoda dopisuje, toteż ludzie tłumnie siedzą przed sceną rozkoszując się nie tylko słońcem, ale także i przede wszystkim dynamicznymi dźwiękami prezentowanymi przez zespół. Na Coke Stage występuje Rotten Bark, tam, rzecz jasna, frekwencja jest mniejsza, co nie znaczy, że zabawa gorsza. Natomiast na Burn Stage za moment pojawi się stołeczny duet DJski V/A TEAM, którego na co dzień można posłuchać w klubie Kamieniołomy na Krakowskim Przedmieściu.

Pierwsze relacje z koncertów, moje subiektywne wrażenia i emocje, jakie im towarzyszyły, już za kilka godzin. Niestety organizacja medialna zawodzi po raz kolejny (patrz: Heineken Opener Festival 2009). Obiecuję, że będę czynił wszelkie starania aby informować Was na bieżąco.

Festival czas zacząć!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żałuję, że mnie tam nie ma. Świetna zabawa, która nie daje o sobie zapomnieć przez najbliższe pół roku. Udanej imprezy życzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.