Facebook Google+ Twitter

Coke Live Music Festival w Krakowie 9 września

Już 9 września wielkie wydarzenie muzyczne w Krakowie. Na pierwszej edycji Coke Live Music Festival wystąpią m.in. Sugababes, Jay-Z i Shaggy.

Logo festiwalu | fot. livefestival.pl Kraków doczekał się festiwalu muzycznego z prawdziwego zdarzenia. 9 września rusza pierwsza edycja Coke Live Music Festival. Debiut imprezy wydaje się wyjątkowo ciekawy. W jednym miejscu spotkają się tacy artyści, jak: Sugababes, Jay-Z, Shaggy, Tatiana Okupnik, Reni Jusis. Dla każdego coś miłego. Oprócz sceny głównej z największymi gwiazdami, planowane są dwa namioty z muzyką klubową. A tam tacy artyści, jak: Matt Kowalsky, DJ Tenessee, Numer Raz, DJ Zero, 3 Channels i wielu innych.

Przedłużono sprzedaż biletów w promocyjnej cenie 70 zł. Można się w nie zaopatrywać do 31 sierpnia. Dla przyjezdnych powstanie pole namiotowe. Wydarzenie będzie miało miejsce na obiektach Wisły Kraków (ul. Reymonta 22, przy krakowskich Błoniach). W tym roku impreza będzie jednodniowa, ale organizatorzy zapowiadają, że w roku 2007 będą to przynajmniej dwa dni. Festiwal rozpocznie się o godzinie 16 i potrwa do białego rana. Wszelkie szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie festiwalu http://www.livefestival.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.